Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ladies Tour of Norway
2018
(2.WWT)
Norway / 17 Abuztua - 19 Abuztua
Edition: 5 (389.5 Km)
Winner:
VOS Marianne
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
VOS Marianne
2018
VOS Marianne
2017
VOS Marianne
2016
BRAND Lucinda
2015
GUARNIER Megan
2014
VAN DER BREGGEN Anna
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Svinesund
-
Halden
19 Abuztua
/ 154.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:49:14
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
10:17:49
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
WAD
03:49:14
2.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
03:49:14
3.
FAHLIN Emilia
WHT
03:49:14
4.
HOSKING Chloe
ALE
03:49:14
5.
KOPECKY Lotte
LSL
03:49:14
6.
CONFALONIERI Maria Giulia
VAL
03:49:14
7.
MAJERUS Christine
DLT
03:49:14
8.
CONSONNI Chiara
VAL
03:49:14
9.
MALLING SIGGAARD Christina
TVC
03:49:14
10.
ELVIN Gracie
MTS
03:49:14
11.
ANDERSEN Susanne
HPU
03:49:14
12.
PERSICO Silvia
VAL
03:49:14
13.
SANGUINETI Ilaria
VAL
03:49:14
14.
BUURMAN Eva
DRP
03:49:14
15.
DIDERIKSEN Amalie
DLT
03:49:14
16.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
03:49:14
17.
GARCIA CAŅELLAS Margarita Victoria
MOV
03:49:14
18.
MACKAIJ Floortje
SUN
03:49:14
19.
NILSSON Hanna
BTC
03:49:14
20.
LIPPERT Liane
SUN
03:49:14
8
Erretiratzeak
5.
ROOIJAKKERS Pauliena
WAD
DNF
56.
EDMONDSON Annette
WHT
DNF
71.
GROSSETETE Maëlle
FDJ
DNF
94.
GASKJENN Ingvild
HPU
DNS
95.
THORSEN Thea
HPU
DNF
153.
CHAPMAN Brodie
TIB
DNF
182.
KASENOVA Karina
CGS
DNF
196.
JOHANSEN Hedda
NNOR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika