Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Larry H.Miller Tour of Utah
2018
(2.HC)
(Tour of Utah)
United States / 6 Abuztua - 12 Abuztua
(863.0 Km)
Winner:
KUSS Sepp
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sepp Kuss
USA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Park City
-
Park City
12 Abuztua
/ 122.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:09:22
KUSS Sepp
Laisterketako Liderra
:
21:41:12
KUSS Sepp
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KUSS Sepp
TLJ
03:09:22
2.
BOOKWALTER Brent
BMC
03:09:30
3.
HAIG Jack
MTS
03:09:30
4.
CARTHY Hugh
EFD
03:09:49
5.
SWIRBUL Keegan
JBC
03:09:50
6.
HERMANS Ben
ICA
03:10:00
7.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
EFD
03:10:05
8.
VILLALOBOS HERNANDEZ Luis
AEV
03:10:36
9.
BROWN Nathan
EFD
03:10:36
10.
CONCI Nicola
TFS
03:10:37
11.
BURKE Jack
JBC
03:10:40
12.
WOODS Michael
EFD
03:11:10
13.
STETINA Peter
TFS
03:11:45
14.
TVETCOV Serghei
UHC
03:11:47
15.
ROSSKOPF Joey
BMC
03:12:48
16.
EISENHART Taylor
HCA
03:13:02
17.
POWLESS Neilson
TLJ
03:13:38
18.
BRITTON Rob
RLY
03:14:12
19.
HOEHN Alex
AEV
03:14:12
20.
EG Niklas
TFS
03:14:16
9
Erretiratzeak
6.
PATE Danny
RLY
DNF
46.
HOWES Alex
EFD
DNS
76.
MARANGONI Alan
NIP
DNF
114.
BASSETTI Samuel
ELV
DNS
122.
WOLFE Ben
JBC
DNF
132.
COTÉ Pier-André
SPC
DNF
136.
VANDALE Danick
SPC
DNF
145.
HERNANDEZ Michael
AEV
DNF
146.
GERVAIS Laurent
AEV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika