Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Skoda-Tour de Luxembourg
2019
(2.HC)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 5 Ekaina - 9 Ekaina
Edition: 79 (716.7 Km)
Winner:
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jesús Herrada Lopez
ESP
Tweets by @skodatour
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Steinfort
-
Rosport
7 Ekaina
/ 168.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:23
WEENING Pieter
Laisterketako Liderra
:
08:51:59
LAPORTE Christophe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WEENING Pieter
ROC
04:00:23
2.
GROSU Eduard Michael
DMP
04:00:25
3.
PASQUALON Andrea
WGG
04:00:25
4.
PLANCKAERT Baptiste
WVA
04:00:25
5.
ALBANESE Vincenzo
BRD
04:00:25
6.
NIELSEN Nicolai Brøchner
RIW
04:00:25
7.
KRIEGER Alexander
LPC
04:00:25
8.
SILVA Joaquim
W52
04:00:25
9.
LAPORTE Christophe
COF
04:00:25
10.
LEYDER Pit
LPC
04:00:25
11.
DECLERCQ Benjamin
SVB
04:00:25
12.
VERMEERSCH Gianni
COC
04:00:25
13.
VLIEGEN Loïc
WGG
04:00:25
14.
ALLEGAERT Piet
SVB
04:00:25
15.
DE WITTE Mathias
ROC
04:00:25
16.
VAN ROOY Kenneth
SVB
04:00:25
17.
DUYN Huub
ROC
04:00:25
18.
BRESCIANI Michael
BRD
04:00:25
19.
DE BONDT Dries
COC
04:00:25
20.
VAN GINNEKEN Sjoerd
ROC
04:00:25
1
Erretiratzeak
72.
JULES Justin
WVA
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika