Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Périgord Ladies
2019
(1.2)
(La Périgord Ladies)
France / 18 Abuztua
Edition: 1 (115.8 Km)
Winner:
DEMAY Coralie
2020
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Coralie Demay
FRA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
BASTIANELLI Marta
2020
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
2019
DEMAY Coralie
Cornille
-
Boulazac
18 Abuztua
/ 115.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:10:25
DEMAY Coralie
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEMAY Coralie
FDJ
03:10:25
2.
HAMMES Kathrin
WNT
03:11:10
3.
MUZIC Evita
FDJ
00:00:00
4.
FRANCHI Elena
SBT
00:00:00
5.
DUVAL Eugénie
FDJ
03:11:45
6.
FIDANZA Arianna
SBT
00:00:00
7.
SOUYRIS Manon
00:00:00
8.
MARTIN MARTIN Sara
SWT
00:00:00
9.
DOLAN Lauren
BDU
00:00:00
10.
WIEL Jade
FDJ
00:00:00
11.
GUILMAN Victorie
FDJ
00:00:00
12.
EUSTACHE Emeline
00:00:00
13.
ASENCIO Laura
WNT
00:00:00
14.
FISHER Annabel
00:00:00
15.
PILOTE-FORTIN Gabrielle
WNT
00:00:00
16.
HUGOT Elsa
00:00:00
17.
GOROSTIZA ULLOA Aroa
BDU
00:00:00
18.
ROBERT Camille
00:00:00
19.
LAIZANE Lija
EIC
00:00:00
20.
WADSWORTH Emily
03:12:40
21
Erretiratzeak
11.
SACHET Iris
CMW
DNF
35.
MORZENTI Lisa
SBT
DNF
43.
MARTIN MARTIN Isabel
BDU
DNF
44.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
BDU
DNF
56.
FASOI Varvara
EIC
DNF
62.
MORENO ROCA Alexandra
SWT
DNF
81.
CHARVIN Christelle
DNF
83.
PARET-PEINTRE Maéva
DNF
92.
GROSJEAN Margot
DNF
93.
SEMON Laura
DNF
94.
BAUMER Annika
DNF
103.
LAFITTE Elise
DNF
105.
FRANCOIS Lucile
DNF
106.
FENART Ophelie
DNF
112.
ROBERT Estelle
DNF
113.
COCHET Camille
DNF
114.
NAKAI Ayako
DNF
121.
CHARRIER Celia
EDNN
DNF
122.
CHAUVET Isaline
EDNN
DNF
123.
TISNE Jade
EDNN
DNF
124.
JOUIN Marine
EDNN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika