Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro Ciclistico d'Italia
2019
(2.2U)
(Giro Ciclistico d´Italia)
Italy / 13 Ekaina - 23 Ekaina
Edition: 43 (1169.0 Km)
Winner:
ARDILA Camilo
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Andres Camilo Ardila Ordoņez
COL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HAYTER Leo
2021
AYUSO PESQUERA Juan
2020
PIDCOCK Thomas
2019
ARDILA ORDOŅEZ Andres Camilo
2018
VLASOV Aleksander
2017
SIVAKOV Pavel
2012
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2011
CATTANEO Mattia
2010
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2009
SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 4 >
Buonconvento
-
Vetta Amiata
17 Ekaina
/ 140.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:05:42
ARDILA ORDOŅEZ Andres Camilo
Laisterketako Liderra
:
15:36:33
ARDILA ORDOŅEZ Andres Camilo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARDILA ORDOŅEZ Andres Camilo
UCOL
04:05:42
2.
VERSCHAEVE Viktor
LTU
04:06:00
3.
RUBIO REYES Einer Augusto
04:06:06
4.
COVI Alessandro
CPK
04:06:17
5.
ALBA BOLIVAR Juan Diego
UCOL
04:06:29
6.
INKELAAR Kevin
CGF
04:06:29
7.
PEŅA JIMENEZ Jesus David
UCOL
04:06:46
8.
HAYTER Ethan
UGBR
04:06:57
9.
CONCA Filippo
BIC
04:06:59
10.
MONACO Alessandro
04:07:06
11.
BAYEMBAYEV Olzhas
TSE
04:07:29
12.
GUGLIELMI Simon
CGF
04:07:31
13.
ADRIÁ OLIVERAS Roger
04:07:43
14.
HOLLYMAN Mason
04:07:43
15.
CALLE HURTADO Juan Fernando
UCOL
04:07:50
16.
BARISON Emanuele
04:07:55
17.
QUINN Sean
HBA
04:07:57
18.
EVANS Alexander
SEG
04:08:02
19.
GARCÍA GONZALEZ Sergio
KMT
04:08:05
20.
RUIZ SEDANO Ibon
04:08:10
7
Erretiratzeak
21.
BRUNEL Alexys
CGF
DNF
55.
JAMES Tim
DNF
65.
QUINCEY Scott
IAM
DNF
93.
GROVES Kaden
SEG
DNF
184.
BAGIOLI Andrea
CPK
DNF
205.
FERRARI Andrea
IRC
DNF
222.
LANCIA Gabriele
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika