Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup
2019
(2.1)
(The Maha Chakri Sirindhon's Cup Women's Tour of Thailand)
Thailand / 8 Apirila - 10 Apirila
(247.8 Km)
Winner:
MANEEPHAN Jutatip
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jutatip Maneephan
THA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
BATRIYA Chaniporn
2020
MANEEPHAN Jutatip
2019
MANEEPHAN Jutatip
2018
ZABELINSKAYA Olga
2017
SOMRAT Phetdarin
2016
YANG Qianyu
2015
MENG Zhao Juan
2014
MENG Zhao Juan
2013
NGUYEN Thuy Dung
2012
LIU Xin
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Chiang Mai
-
Chiang Mai
9 Apirila
/ 67.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:30:19
CAMPBELL Teniel
Laisterketako Liderra
:
03:48:56
MANEEPHAN Jutatip
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAMPBELL Teniel
WCC
01:30:19
2.
REUSSER Marlen
WCC
01:30:19
3.
NGUYEN Thi Thi
NVIE
01:30:19
4.
ZABELINSKAYA Olga
CGS
01:30:19
5.
MANEEPHAN Jutatip
TWC
01:30:19
6.
KONONENKO Valeriya
NUKR
01:30:19
7.
EHRLER Desiree
EMVC
01:30:19
8.
IVANIUK Maryna
NUKR
01:30:19
9.
IVANOVA Irina
NRUS
01:30:19
10.
INGHELBRECHT Sarah
EMVC
01:30:19
11.
NGUYEN Mai Thi Thu
NVIE
01:30:19
12.
SOMNET Jupha
NMAS
01:30:19
13.
SAIFUTDINOVA Natalya
NKAZ
01:30:19
14.
KAJIHARA Yumi
NJPN
01:30:19
15.
BUI Thi Quynh
01:30:19
16.
SULTANOVA Rinata
NKAZ
01:30:19
17.
SOLOVEY Ganna
NUKR
01:30:19
18.
DEHGHAN Mandana
EMVC
01:30:19
19.
DUENAS GOMEZ Yesi Tatiana
ILU
01:30:19
20.
LECHNER Corinna
EMVC
01:30:19
7
Erretiratzeak
102.
ISMAIL Siti Fatimah
NMAS
OTL
105.
NORZALI Nurqadrina Emylia
NMAS
OTL
112.
LEE Jeynelle Pi Uen
NSIN
OTL
141.
SETIAWAN Liontin Evangelina
OTL
144.
GANTOGTOKH Enkhijn
OTL
153.
BUI Thi Hue
OTL
154.
NELLIGAN Kate
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika