Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Japan
2019
(2.1)
Japan / 19 Maiatza - 26 Maiatza
Edition: 22 (765.6 Km)
Winner:
HARPER Chris
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Chris Harper
AUS
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EARLE Nathan
2021
MASUDA Nariyuki
2019
HARPER Chris
2018
GARCIA FERNANDEZ Marcos
2017
PUJOL MUNOZ Oscar
2016
PUJOL MUNOZ Oscar
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
BALIANI Fortunato
2012
BALIANI Fortunato
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Minamishinshu
-
Minamishinshu
23 Maiatza
/ 123.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:10:24
ZURLO Federico
Laisterketako Liderra
:
12:27:54
HILL Ben
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZURLO Federico
GTV
03:10:24
2.
KREDER Raymond
UKO
03:10:24
3.
WHITE Nicholas
BLN
03:10:24
4.
HILL Ben
LGS
03:10:24
5.
AULAR SANABRIA Orluis
MTR
03:10:24
6.
TORRES MUÍÑO Pablo
IPC
03:10:24
7.
NAKANE Hideto
NIP
03:10:24
8.
PRADES Benjamín
UKO
03:10:24
9.
KOBAYASHI Marino
GTV
03:10:24
10.
IRIBE Shotaro
SMN
03:10:24
11.
GUARDIOLA Salvador
KIN
03:10:24
12.
ITO Masakazu
NIP
03:10:24
13.
HARPER Chris
BLN
03:10:24
14.
TOUPALIK Adam
SVL
03:10:24
15.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
KIN
03:10:24
16.
TORIBIO ALCOLEA Jose Vicente
MTR
03:10:24
17.
MANCEBO PEREZ Francisco
MTR
03:10:24
18.
CROME Sam
UKO
03:10:24
19.
MOREY Drew
TSG
03:10:24
20.
EYOB Metkel
TSG
03:10:24
5
Erretiratzeak
11.
CIMA Imerio
NIP
DNF
24.
OTHMAN Afiq Huznie
TSG
DNF
61.
AMEZAWA Takeaki
LGS
DNF
72.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
IPC
DNF
95.
KOMORI Ryohei
MTR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika