Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid
2019
(2.1)
(Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid)
Spain / 10 Maiatza - 12 Maiatza
Edition: 32 (428.5 Km)
Winner:
RUSSO Clement
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Clement Russo
FRA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2000
1999
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
RUSSO Clement
2018
LEMOS PINTO Edgar Miguel
2017
SEVILLA RIBERA Oscar
2016
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
2015
SHALUNOV Evgeny
2013
MORENO BAZAN Javier
2012
FIRSANOV Serguei
2011
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2010
PARDILLA BELLON Sergio
2009
GUERRA GARCIA Hector
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
San Martín de Valdeiglesias
-
San Martín de Valdeiglesias
11 Maiatza
/ 164.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:06:53
ARANBURU DEBA Alex
Laisterketako Liderra
:
08:04:22
ARANBURU DEBA Alex
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
04:06:53
2.
HARDY Romain
PCB
04:06:53
3.
GARCÍA DE MATEOS RUBIO Vicente
AVL
04:06:53
4.
SHILOV Sergey
GAZ
04:06:53
5.
CAÑAVERAL VARGAS Jonathan
BSM
04:06:53
6.
RUSSO Clement
PCB
04:06:53
7.
OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe
MZN
04:06:53
8.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
04:06:53
9.
RUBIO HERNANDEZ Diego
BBH
04:06:53
10.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
04:06:53
11.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
MZN
04:06:53
12.
GRIGORIEV Alexander
STA
04:06:53
13.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
04:06:53
14.
GARCIA SOSA Jhojan Orlando
MZN
04:06:53
15.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
04:06:53
16.
PRADES REVERTE Eduard
MOV
04:06:53
17.
CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai
EUK
04:06:58
18.
MORENO BAZAN Javier
DMP
04:06:58
19.
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
EUK
04:06:58
20.
SEPULVEDA Eduardo
MOV
04:06:58
5
Erretiratzeak
4.
FERREIRA José Tiago Carneiro
W52
DNF
67.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
MZN
DNF
137.
GARCIA MARTIN Jose Antonio
KMT
DNF
161.
LOPEZ GONZALEZ Fernando
GUE
DNF
165.
SILVA Paulo
GUE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika