Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Suisse
2021
(2.UWT)
Switzerland / 6 Ekaina - 13 Ekaina
Edition: 84 (1061.9 Km)
Winner:
CARAPAZ Richard
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Richard Carapaz
ECU
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Etapa 8 >
Andermatt
-
Andermatt
13 Ekaina
/ 159.50 kilometer / Hasiera: 12:47 / Helmuga: 17:15
Etapa irabazlea
:
04:06:25
MÄDER Gino
Laisterketako Liderra
:
24:44:01
CARAPAZ Richard
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MÄDER Gino
TBV
04:06:25
2.
WOODS Michael
ISN
00:00:00
3.
CATTANEO Mattia
DQT
00:00:09
4.
DUNBAR Eddie
IGD
00:00:09
5.
CARAPAZ Richard
IGD
00:00:09
6.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
00:00:09
7.
URAN URAN Rigoberto
EFN
00:00:09
8.
POZZOVIVO Domenico
TQA
00:00:09
9.
FUGLSANG Jakob
AST
00:00:09
10.
SCHACHMANN Maximilian
BOH
00:00:21
11.
POWLESS Neilson
EFN
00:00:44
12.
OOMEN Sam
TJV
00:00:46
13.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
BEX
00:01:13
14.
SERRANO Gonzalo
MOV
00:01:36
15.
LATOUR Pierre
TDE
00:01:36
16.
VAN GILS Maxim
LTS
00:01:36
17.
CARRETERO Hector
MOV
00:01:36
18.
PERNSTEINER Hermann
TBV
00:01:38
19.
MANNION Gavin
RLY
00:01:38
20.
KRON Andreas Lorentz
LTS
00:03:20
13
Erretiratzeak
11.
ALAPHILIPPE Julian
DQT
DNS
57.
BODNAR Maciej
BOH
DNF
107.
VANMARCKE Sep
ISN
DNF
123.
BOARO Manuele
AST
DNS
124.
GIDICH Yevgeniy
AST
DNF
126.
FRAILE MATARRANZ Omar
AST
DNF
134.
LIENHARD Fabian
GFC
DNF
135.
LUDVIGSSON Tobias
GFC
DNF
137.
THOMAS Benjamin
GFC
DNF
153.
DLAMINI Nicholas
TQA
DNF
156.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
TQA
DNF
166.
VERSCHAEVE Viktor
LTS
DNF
215.
MURPHY Kyle
RLY
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika