Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Fuzhou
2019
(2.1)
China / 17 Azaroa - 23 Azaroa
(823.0 Km)
Winner:
FEDOSSEYEV Artur
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Artur Fedosseyev
KAZ
1
Fans
Tongo
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
FEDOSSEYEV Artur
2018
DAVIDENOK Ilya
2017
HINDLEY Jai
2016
EMAMI Rahim
2015
EMAMI Rahim
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
Rahim EMAMI
2012
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Lianjiang
-
Lianjiang
20 Azaroa
/ 108.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:28:13
TOWNSEND Rory
Laisterketako Liderra
:
10:23:42
DAVIDENOK Ilya
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TOWNSEND Rory
DHB
02:28:13
2.
SMIRNOV Ivan
NRUS
02:28:13
3.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
NLC
02:28:13
4.
KONONENKO Mykhailo
XDS
02:28:13
5.
VOLKERS Samuel
MPC
02:28:13
6.
GONOV Lev
NRUS
02:28:13
7.
CAVANAGH Ryan
STG
02:28:13
8.
EL FARES Julien
DMP
02:28:13
9.
WALTERS Bailey
MPC
02:28:13
10.
DE ROSSI Lucas
DMP
02:28:13
11.
SLIK Ivar
MTA
02:28:13
12.
LIU Jiankun
MBE
02:28:13
13.
FEDOSSEYEV Artur
XDS
02:28:13
14.
VINK Michael
STG
02:28:13
15.
WATANABE Shotaro
AIS
02:28:13
16.
OVECHKIN Artem
TSG
02:28:13
17.
LYU Xianjing
HEN
02:28:13
18.
SAINBAYAR Jamnaljamts
FCT
02:28:13
19.
SVESHNIKOV Kirill
NRUS
02:28:13
20.
DE JONG Jeen
MTA
02:28:13
7
Erretiratzeak
56.
NG Sun Lui
HKS
DSQ
93.
LONGHITANO Claudio
ILU
DNF
113.
IDERBOLD Bold
FCT
DSQ
125.
KYUI Hyukjin
SCT
OTL
174.
WANG Biao
TMC
DNF
176.
WANG Bochao
TMC
OTL
181.
HUANG Wenbo
XDS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika