Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
UAE Tour
2020
(2.UWT)
(Abu Dhabi Tour)
United Arab Emirates / 23 Otsaila - 29 Otsaila
Edition: 6 (1120.0 Km)
Winner:
YATES Adam
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Adam Yates
GBR
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Al Qudra Cycle Track
-
Jebel Hafeet
25 Otsaila
/ 184.00 kilometer / Hasiera: 11:55 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
04:42:33
YATES Adam
Laisterketako Liderra
:
12:30:02
YATES Adam
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
YATES Adam
MTS
04:42:33
2.
POGACAR Tadej
UAD
04:43:36
3.
LUTSENKO Alexey
AST
04:44:03
4.
GAUDU David
GFC
04:44:03
5.
MAJKA Rafal
BOH
04:44:03
6.
ULISSI Diego
UAD
04:44:29
7.
KONRAD Patrick
BOH
04:44:29
8.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
AST
04:44:29
9.
HERRADA LOPEZ Jesús
COF
04:44:29
10.
DUNBAR Eddie
INS
04:44:29
11.
KELDERMAN Wilco
SUN
04:44:29
12.
FORMOLO Davide
UAD
04:44:35
13.
POZZOVIVO Domenico
NTT
04:44:35
14.
EG Niklas
TFS
04:44:46
15.
DE BOD Stefan
NTT
04:44:46
16.
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
CPT
04:44:46
17.
ZAKARIN Ilnur
CPT
04:44:46
18.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
04:45:11
19.
CICCONE Giulio
TFS
04:45:11
20.
NAVARRO GARCIA Daniel
ISN
04:45:11
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika