Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo
2020
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 20 Urtarrila - 26 Urtarrila
Edition: 15 (1020.0 Km)
Winner:
LEVASSEUR Jordan
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Jordan Levasseur
FRA
Tweets by @tropicale2020
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Nkok
-
Libreville
26 Urtarrila
/ 120.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:49:56
MANZIN Lorrenzo
Laisterketako Liderra
:
22:22:23
LEVASSEUR Jordan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MANZIN Lorrenzo
TDE
02:49:56
2.
REGUIGUI Youcef
NALG
02:49:56
3.
MINALI Riccardo
NDP
02:49:56
4.
MORIN Emmanuel
COF
02:49:56
5.
JULIUS Jayde
PRO
02:49:56
6.
GIRMAY HAILU Biniam
NDP
02:49:56
7.
TESFATSION OCBIT Natnael
NERI
02:49:56
8.
MULUBERHAN Henok
NERI
02:49:56
9.
BASSON Gustav
PRO
02:49:56
10.
LEVASSEUR Jordan
RLM
02:49:56
11.
JULES Justin
NDP
02:49:56
12.
CABOT Jeremy
TDE
02:49:56
13.
TYBOR Patrik
DKB
02:49:56
14.
VERMEULEN Emiel
RLM
02:49:56
15.
OYARZUN GUIÑEZ Carlos Ivan
BSP
02:49:56
16.
ARERUYA Joseph
NRWA
02:49:56
17.
CISSE Isiaka
NCIV
02:49:56
18.
BEPPU Fumiyuki
NDP
02:49:56
19.
GAUDIN Damien
TDE
02:49:56
20.
LAGAB Azzedine
NALG
02:49:56
3
Erretiratzeak
4.
GAILLARD Marlon
TDE
DNF
81.
BUTLER Reynard
PRO
DNF
85.
BENEKE Calvin
PRO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika