Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
UAE Tour
2022
(2.UWT)
(Abu Dhabi Tour)
United Arab Emirates / 20 Otsaila - 26 Otsaila
Edition: 8 (1058.0 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tadej Pogacar
SLO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Ras al Khaimah Corniche
-
Al Marjan Island
24 Otsaila
/ 182.00 kilometer / Hasiera: 09:20 / Helmuga: 13:45
Etapa irabazlea
:
04:17:05
PHILIPSEN Jasper
Laisterketako Liderra
:
18:19:37
POGACAR Tadej
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PHILIPSEN Jasper
AFC
04:17:05
2.
KOOIJ Olav
TJV
00:00:00
3.
BENNETT Sam
BOH
00:00:00
4.
MALUCELLI Matteo
GAZ
00:00:00
5.
BARBIER Rudy
ISN
00:00:00
6.
VIVIANI Elia
IGD
00:00:00
7.
DEMARE Arnaud
GFC
00:00:00
8.
DAINESE Alberto
DSM
00:00:00
9.
KANTER Max
MOV
00:00:00
10.
BRUSTENGA MASAGUE Marc
TFS
00:00:00
11.
GROENEWEGEN Dylan
BEX
00:00:00
12.
MODOLO Sacha
BCF
00:00:00
13.
GANNA Filippo
IGD
00:00:00
14.
SARREAU Marc
ACT
00:00:00
15.
MILAN Jonathan
TBV
00:00:00
16.
SCHWARZMANN Michael
LTS
00:00:00
17.
MORKOV Michael
QST
00:00:00
18.
LIEPINS Emils
TFS
00:00:00
19.
VENTURINI Clément
ACT
00:00:00
20.
ZAKHAROV Artyom
AST
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika