Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix Velo Alanya WE
2021
(1.2)
Turkey / 21 Otsaila
Edition: 2 (68.7 Km)
Winner:
IVANCHENKO Alena
2020
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Alena Ivanchenko
RUS
Edizioak
2022
2021
2020
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
IVANCHENKO Alena
2020
MALKOVA Daria
Okurcalar
-
Gündoğmuş
21 Otsaila
/ 68.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:23:13
IVANCHENKO Alena
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
IVANCHENKO Alena
ELOK
02:23:13
2.
KUSKOVA Yanina
NUZB
02:24:11
3.
NOVOLODSKAIA Mariia
NRUS
02:24:15
4.
MALKOVA Daria
NRUS
02:24:21
5.
MELNYCHUK Viktoriia
NUKR
02:24:21
6.
SOLOVEY Ganna
02:24:23
7.
BIRIUKOVA Yuliia
NUKR
02:24:23
8.
BAIDAK Anna
NRUS
02:24:24
9.
YASHCHENKO Tetiana
02:24:24
10.
ZABELINSKAYA Olga
NUZB
02:24:24
11.
GALIMULLINA Iulia
CGS
02:24:30
12.
BAUR Caroline
ILP
02:24:31
13.
ABAIDULLINA Inna
ELOK
02:24:34
14.
KRYLOVA Seda
SSR
02:24:34
15.
KRASKO Anhelina
MCC
02:24:36
16.
VALGONEN Valeria
ELOK
02:24:41
17.
KNEBELEVA Ekaterina
NUZB
02:24:42
18.
OSHURKOVA Lelizaveta
NRUS
02:24:42
19.
VYSOTSKA Yevgenia
NUKR
02:24:42
20.
RIABCHENKO Tetyana
02:24:42
16
Erretiratzeak
51.
JORDAN Dorka
OTL
53.
VIRAG Gergely
OTL
55.
ALAWAMLEH Anoud
OTL
63.
KLIMCHENKO Tetyana
LCW
OTL
72.
PARKHOMIUK Viktoriia
OTL
82.
FARSHCHUK Snizhana
OTL
83.
FEDOTOVA Kseniia
DNS
85.
KHANKISHIYEVA Ayan
OTL
106.
OTCHENKO Anastasiya
NUZB
OTL
122.
DEBNAROVA Laura
NSVK
OTL
124.
ZAHORCOVA Simona
NSVK
OTL
125.
FINDROVÁ Mariana
NSVK
DNS
126.
HANESOVÁ Lívia
NSVK
OTL
142.
ZHAPAROVA Regina
OTL
145.
GAIFULLINA Karina
OTL
166.
GAREEVA Aigul
CGS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika