Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grote prijs Jean - Pierre Monseré
2021
(1.1)
(Grote prijs Jean-Pierre Monseré)
Belgium / 7 Martxoa
Edition: 9 (202.1 Km)
Winner:
MERLIER Tim
2020
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tim Merlier
BEL
Tweets by @gpmonsere
Edizioak
2022
2021
2020
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE LIE Arnaud
2021
MERLIER Tim
2020
JAKOBSEN Fabio
2018
LOOIJ André
2017
SWEECK Laurens
Hooglede
-
Roeselare
7 Martxoa
/ 202.10 kilometer / Hasiera: 10:45
Etapa irabazlea
:
04:34:44
MERLIER Tim
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MERLIER Tim
AFC
04:34:44
2.
CAVENDISH Mark
DQT
00:00:00
3.
DUPONT Timothy
BWB
00:00:00
4.
BARBIER Pierre
DKO
00:00:00
5.
MINALI Riccardo
IWG
00:00:00
6.
BOUDAT Thomas
ARK
00:00:00
7.
WARLOP Jordi
SVB
00:00:00
8.
VERMEULEN Emiel
XRL
00:00:00
9.
MARIT Arne
SVB
00:00:00
10.
ÄRM Rait
CGF
00:00:00
11.
VAN SCHIP Jan Willem
BRT
00:00:00
12.
RASCH Jesper
SEG
00:00:00
13.
WILLEMS Thimo
SVB
00:00:00
14.
MOZZATO Luca
BBK
00:00:00
15.
SAJNOK Szymon
COF
00:00:00
16.
BAYER Tobias
AFC
00:00:00
17.
ROBINSON Oliver
LCT
00:00:00
18.
KRUL Wessel
SEG
00:00:00
19.
VAN STAEYEN Michael
EVO
00:00:00
20.
STOCKMAN Abram
SVL
00:00:00
23
Erretiratzeak
13.
CRAS Steff
LTS
DNF
22.
DE VREESE Laurens
AFC
DNF
43.
CONSONNI Simone
COF
DNF
55.
STOKBRO NIELSEN Andreas
TQA
DNF
57.
TANFIELD Harry
TQA
DNF
64.
VAN POUCKE Aaron
SVB
DNF
85.
MORICE Julien
BBK
DNF
93.
TRARIEUX Julien
DKO
DNF
94.
GROSU Eduard Michael
DKO
DNF
106.
NOPPE Christophe
ARK
DNS
127.
WAERENSKJOLD Søren
UXT
DNF
145.
TULETT Daniel
DHB
DNF
155.
ONLEY Oscar
DSU
DNF
156.
REINDERINK Pepijn
DSU
DNF
162.
NISU Oskar
EVO
DNF
163.
RYAN Fintan
EVO
DNF
164.
RHIM Brendan
EVO
DNF
175.
PITHIE Laurence
CGF
DNF
181.
FRANZ Toni
LCT
DNF
231.
GIESSELMANN Michel
SVL
DNF
242.
DENIS Thomas
XRL
DNF
243.
LEROUX Samuel
XRL
DNF
245.
PICOUX Maximilien
XRL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika