Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Espańol
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Sazka Tour
2022
(2.1)
Czech Republic / 4 Augustus - 7 Augustus
(714.1 Km)
Winner:
ROTA Lorenzo
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Lorenzo Rota
ITA
Edities
2022
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
ROTA Lorenzo
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Etappe 4 >
Šumperk
-
Šternberk
7 Augustus
/ 179.90 kilometer
Etappewinnaar
:
04:28:45
GUERIN Alexis
Klassementleider
:
17:34:43
ROTA Lorenzo
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GUERIN Alexis
VBG
04:28:45
2.
KUKRLE Michael
EKA
00:00:04
3.
ROTA Lorenzo
IWG
00:00:28
4.
CHARMIG Anthon
UXT
00:00:00
5.
POOLE Max
DDS
00:00:00
6.
ZANA Filippo
BCF
00:00:00
7.
COLLEONI Kevin
BEX
00:00:00
8.
WANDAHL Frederik
BOH
00:00:00
9.
PAASSCHENS Mathijs
BWB
00:00:00
10.
STAUNE-MITTET Johannes
JVD
00:00:00
11.
BONNEU Kamiel
SVB
00:00:00
12.
RYAN Archie
JVD
00:00:00
13.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
BEX
00:00:34
14.
KOCH Jonas
BOH
00:00:46
15.
ZWIEHOFF Ben
BOH
00:00:00
16.
THALMANN Roland
VBG
00:00:00
17.
COVILI Luca
BCF
00:00:00
18.
ONLEY Oscar
DDS
00:00:00
19.
ZOIDL Riccardo
VBG
00:00:00
20.
LIPOWITZ Florian
BOH
00:00:00
32
Uitvallers
35.
PEŃA JIMENEZ Jesus David
BEX
DNF
52.
MEENS Johan
BWB
DNF
56.
VIVIANI Attilio
BWB
DNF
57.
WIRTGEN Luc
BWB
DNF
66.
GUDMESTAD Tord
UXT
DNF
67.
SKAARSETH Iver
UXT
DNF
71.
GIBSON Matthew
HPM
DNF
84.
COLMAN Alex
SVB
DNF
92.
OBDRZALEK Tomas
EKA
DNF
121.
APPEL Stijn
ABC
DNF
124.
JUNTUNEN Antti-Jussi
ABC
DNF
133.
PLUIMERS Rick
JVD
DNF
143.
TYBOR Patrik
DKB
DNF
144.
SOKOLIK Lukas
DKB
DNF
145.
KOVAC Samuel
DKB
DNF
147.
ROVDER Pavol
DKB
DNF
153.
KÄRSTEN Moritz
DDS
DNF
157.
NABERMAN Tim
DDS
DNF
163.
EVANS Alexander
PBS
DNF
164.
FORTIN Filippo
PBS
DNF
165.
REISSIG Patrick
PBS
DNF
167.
MEO Felix James
PBS
DNF
172.
HOCEVAR Kristijan
ADR
DNF
174.
COLNAR Aljaz
ADR
DNF
176.
FINKST Tilen
ADR
DNF
177.
PER David
ADR
DNF
182.
CIESLIK Pawel
VOS
DNF
183.
REKITA Szymon
VOS
DNF
184.
PAPIERSKI Damian
VOS
DNF
187.
KOSTANSKI Mateusz
VOS
DNF
201.
HUPPERTZ Joshua
LKH
DNF
207.
KOCH Christian
LKH
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken