Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Cholet - Pays de la Loire
2022
(1.1)
(Cholet - Pays De Loire)
France / 20 Martxoa
(202.0 Km)
Winner:
SARREAU Marc
2021
1978
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marc Sarreau
FRA
Tweets by @CHOLETPDLL
Edizioak
2019
2018
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SARREAU Marc
2021
VIVIANI Elia
2019
SARREAU Marc
2018
BOUDAT Thomas
2016
BARBIER Rudy
2015
FEDRIGO Pierrick
2014
VAN ASBROECK Tom
2013
GAUDIN Damien
2012
DEMARE Arnaud
2011
VOECKLER Thomas
Cholet
-
Cholet
20 Martxoa
/ 202.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:44:40
SARREAU Marc
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SARREAU Marc
ACT
04:44:40
2.
MORIN Emmanuel
194
00:00:00
3.
ALLEGAERT Piet
COF
00:00:00
4.
TESSON Jason
AUB
00:00:00
5.
MANZIN Lorrenzo
TEN
00:00:00
6.
BOUDAT Thomas
GRL
00:00:00
7.
ZINGLE Axel
COF
00:00:00
8.
BRAET Vito
SVB
00:00:00
9.
BARBIER Pierre
BBK
00:00:00
10.
LIENHARD Fabian
GFC
00:00:00
11.
LEROUX Samuel
GRL
00:00:00
12.
GRONDIN Donovan
ARK
00:00:00
13.
COUANON Jonathan
NMC
00:00:00
14.
FROIDEVAUX Robin
TUD
00:00:00
15.
DELACROIX Tristan
NMC
00:00:00
16.
MERTENS Julian
SVB
00:00:00
17.
JAIME FERNANDEZ Alex
EKP
00:00:00
18.
GUGLIELMI Simon
ARK
00:00:00
19.
VERCHER Mattéo
UFRA
00:00:00
20.
FLYNN Sean
TUD
00:00:00
19
Erretiratzeak
4.
LAFAY Victor
COF
DNF
14.
GALL Felix
ACT
DNF
23.
PICKERING Finlay
GFC
DNF
26.
WELTEN Bram
GFC
DNF
27.
LE HUITOZE Eddy
GFC
DNF
36.
LOUVEL Matis
ARK
DNF
62.
BERCKMOES Jenno
SVB
DNS
63.
BONNEU Kamiel
SVB
DNF
72.
SANCHEZ LOPEZ Eugenio
EKP
DNF
84.
DELBOVE Joris
AUB
DNF
93.
DENIS Thomas
GRL
DNF
107.
RICHARD-ANDRADE Florian
194
DNF
122.
EGGENBERG Ruben
TUD
DNF
133.
GASPARINI Alessio
JAX
DNF
136.
TORRES Edwin
JAX
DNF
141.
BRITTON Rhys
EVO
DNF
142.
GUINET Dylan
EVO
DNF
144.
KEOGH Cian
EVO
DNF
145.
CURLEY Liam
EVO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika