Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ceratizit Festival Elsy Jacobs
2022
(2.Pro)
(Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs)
Luxembourg / 29 Apirila - 1 Maiatza
(232.9 Km)
Winner:
BASTIANELLI Marta
2021
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Bastianelli Marta
ITA
Tweets by @Festival_Elsy
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BASTIANELLI Marta
2021
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
2019
BRENNAUER Lisa
2018
PATERNOSTER Letizia
2017
MAJERUS Christine
2016
NIEWIADOMA Katarzyna
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VAN DER BREGGEN Anna
2013
VOS Marianne
2012
VOS Marianne
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Steinfort
-
Steinfort
30 Apirila
/ 121.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:13:05
BASTIANELLI Marta
Laisterketako Liderra
:
03:16:12
PERSICO Silvia
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BASTIANELLI Marta
UAD
03:13:05
2.
PERSICO Silvia
VAL
00:00:00
3.
VOLLERING Demi
SDW
00:00:00
4.
ROOIJAKKERS Pauliena
CSR
00:00:00
5.
BERTIZZOLO Sofia
UAD
00:00:03
6.
GASPARRINI Eleonora Camilla
VAL
00:00:11
7.
VAS Kata Blanka
SDW
00:00:00
8.
JACKSON Alison
LIV
00:00:00
9.
LOWDEN Joscelin
UXT
00:00:00
10.
TONETTI Cristina
TOP
00:00:13
11.
BARIL Olivia
VAL
00:00:00
12.
HARVEY Mikayla
CSR
00:00:00
13.
SHACKLEY Anna
SDW
00:00:00
14.
BOOGAARD Maaike
UAD
00:00:00
15.
BOILARD Simone
AUB
00:00:00
16.
HAMMES Kathrin
TIB
00:00:00
17.
GRANGIER India
SRC
00:00:00
18.
MARTURANO Greta
TOP
00:00:00
19.
EWERS Veronica
TIB
00:00:00
20.
HENDERSON Anna
JVW
00:00:19
7
Erretiratzeak
45.
SALAZAR VAZQUEZ Lizbeth Yareli
WNT
DNF
95.
PRUISSCHER Arianna
SRC
DNF
113.
BURI Fabienne
ASC
DNF
114.
DANFORD Georgia
ASC
DNF
143.
GOERGEN Océane
AUB
DNF
151.
DE GAST Belle
PHV
DNF
154.
BOS Leonie
PHV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika