Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de France Femmes avec Zwift
2022
(2.WWT)
(Route de France Féminine)
France / 24 Uztaila - 31 Uztaila
Edition: 1 (1029.0 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2006
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2022
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
NEBEN Amber
2015
LONGO BORGHINI Elisa
2014
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2013
VILLUMSEN Linda Melanie
2012
STEVENS Evelyn
2010
VAN VLEUTEN Annemiek
2009
ANDERSON Kimberly
2008
KELLER Luise
2007
NEBEN Amber
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 3 >
Reims
-
Épernay
26 Uztaila
/ 133.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
UTTRUP LUDWIG Cecilie
Laisterketako Liderra
:
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
FDJ
00:00:00
2.
VOS Marianne
JVW
00:00:02
3.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
SDW
00:00:05
4.
PERSICO Silvia
VAL
00:00:00
5.
LONGO BORGHINI Elisa
TFS
00:00:00
6.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
00:00:00
7.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
UAD
00:00:06
8.
VOLLERING Demi
SDW
00:00:08
9.
LABOUS Juliette
DSM
00:00:11
10.
VAN VLEUTEN Annemiek
MOV
00:00:20
11.
FAULKNER Kristen
BEX
00:01:03
12.
CHABBEY Elise
CSR
00:01:31
13.
LIPPERT Liane
DSM
00:02:01
14.
DE WILDE Julie
PLP
00:02:08
15.
KOREVAAR Jeanne
LIV
00:02:12
16.
DRONOVA Tamara
CGS
00:00:00
17.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
TIB
00:00:00
18.
ALONSO DOMINGUEZ Sandra
WNT
00:00:00
19.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
MOV
00:00:00
20.
ROSEMAN-GANNON Ruby
BEX
00:00:00
7
Erretiratzeak
81.
SPRATT Amanda
BEX
DNS
176.
WOLLASTON Ally
NXG
DNS
202.
ABGRALL Noémie
SRC
OTL
204.
GRINCZER Natalie
SRC
DNF
205.
JANSE VAN RENSBURG Frances
SRC
OTL
206.
SQUIBAN Maëva
SRC
DNF
223.
BUCH Hannah
CGS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika