Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Sibiu Cycling Tour
2022
(2.1)
Romania / 2 Uztaila - 5 Uztaila
Edition: 12 (499.5 Km)
Winner:
ALEOTTI Giovanni
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Giovanni Aleotti
ITA
Tweets by @sibiutouren
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ALEOTTI Giovanni
2021
ALEOTTI Giovanni
2020
MÜHLBERGER Gregor
2019
RIVERA SERRANO Kevin
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
MIHAILOV Nikolai
2015
FINETTO Mauro
2014
ROGINA Radoslav
2013
REBELLIN Davide
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3a
|
3b
Hurrengoa
Etapa 3a >
Curmatura Stezii
-
Paltinis Arena Platos
5 Uztaila
/ 12.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:26:47
ALEOTTI Giovanni
Laisterketako Liderra
:
10:24:19
ALEOTTI Giovanni
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ALEOTTI Giovanni
BOH
00:26:47
2.
DE BOD Stefan
AST
00:00:00
3.
VANHOUCKE Harm
LTS
00:00:00
4.
UIJTDEBROEKS Cian
BOH
00:00:00
5.
ROMO Javier
AST
00:00:00
6.
HARPER Chris
TJV
00:00:00
7.
PICCOLI James
ISN
00:00:00
8.
ADAMIETZ Johannes
SVL
00:00:00
9.
LEEMREIZE Gijs
TJV
00:00:00
10.
SUNDERLAND Dylan
GLC
00:00:00
11.
MURGANO Marco
COR
00:00:00
12.
OTRUBA Jakub
EKA
00:00:00
13.
THALMANN Roland
VBG
00:00:00
14.
DIMA Emil
GTS
00:00:00
15.
PICCOLO Andrea
DRA
00:00:00
16.
VAN ENGELEN Adne
BAI
00:00:00
17.
HAGEN Carl Fredrik
ISN
00:00:00
18.
BARTA Jan
EKA
00:00:00
19.
GUERIN Alexis
VBG
00:00:00
20.
BERWICK Sebastian
ISN
00:00:00
7
Erretiratzeak
35.
VERVLOESEM Xandres
LTS
OTL
56.
TOUMIRE Hugo
COF
DNS
94.
SZARKA Gergely
GTS
OTL
104.
DRAGOIU Stefan
MEN
OTL
234.
KEPPLINGER Rainer
HAC
DNS
235.
RAPP Jonas
HAC
DNS
266.
DEMENTYEV Yegor
TNV
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika