Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista al Pais Vasco
2004
(2.HC)
Spain / 5 Apirila - 9 Apirila
Edition: 44 (766.5 Km)
Winner:
MENCHOV Denis (Rus)
2003
2005
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Denis Menchov
RUS
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1935
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2021
ROGLIC Primoz
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2018
ROGLIC Primoz
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2012
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
1
|
2
|
3
|
4
|
5a
|
5b
Hurrengoa
Etapa 1 >
Bergara
-
Bergara
5 Apirila
/ 139.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:25:49
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Laisterketako Liderra
:
03:25:49
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
KEL
03:25:49
2.
VICIOSO ARCOS Angel
LST
00:00:00
3.
REBELLIN Davide
GST
00:00:00
4.
DI LUCA Danilo
SAE
00:00:00
5.
FERRIO LUQUE Jorge
ALM
00:00:00
6.
ETXEBARRIA ALKORTA David
EUS
00:00:00
7.
OSA EIZAGUIRRE Aitor
IBB
00:00:00
8.
GIL PEREZ Koldo
LST
00:00:00
9.
BENTO CARVALHO DE AZEVEDO José
USP
00:00:00
10.
LEIPHEIMER Levi
RAB
00:00:00
11.
CUNEGO Damiano
SAE
00:00:00
12.
LANDIS Floyd
USP
00:00:00
13.
SERRANO RODRIGUEZ Marcos Antonio
LST
00:00:00
14.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
EUS
00:00:00
15.
BASSO Ivan
CSC
00:00:00
16.
MAYO DIEZ Iban
EUS
00:00:00
17.
MENCHOV Denis
IBB
00:00:00
18.
GONZALEZ RIOS Jonathan
ALM
00:00:00
19.
HERAS HERNANDEZ Roberto
LST
00:00:00
20.
CUESTA LOPEZ DE CASTRO Iñigo
COF
00:00:00
2
Erretiratzeak
142.
ARANAGA AZKUNE Andoni
CHO
DNF
207.
BELOKI DORRONSORO Gorka
BLB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika