Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Romandie
2004
(2.HC)
Switzerland / 27 April - 2 Mei
Edition: 58 (630.6 Km)
Winner:
HAMILTON Tyler
2003
2005
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Tyler Hamilton
USA
Tyler Hamilton
USA
Sven Montgomery
SUI
Tweets by @TourDeRomandie
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
VLASOV Aleksander
2021
THOMAS Geraint
2019
ROGLIC Primoz
2018
ROGLIC Primoz
2017
PORTE Richie
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ZAKARIN Ilnur
2014
FROOME Christopher
2013
FROOME Christopher
2012
WIGGINS Bradley
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 2 >
Romont
-
Romont
29 April
/ 156.20 kilometer
Etappewinnaar
:
03:46:01
GARZELLI Stefano
Klassementleider
:
08:05:32
MCGEE Bradley
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GARZELLI Stefano
VIN
03:46:01
2.
BASSO Ivan
CSC
00:00:00
3.
GLOMSER Gerrit
SAE
00:00:00
4.
ETXEBARRIA ALKORTA David
EUS
00:00:00
5.
MORI Manuele
SDV
00:00:00
6.
PIEPOLI Leonardo
SDV
00:00:00
7.
MCGEE Bradley
FDJ
00:00:00
8.
HAMILTON Tyler
PHO
00:00:00
9.
MANCEBO PEREZ Francisco
IBB
00:00:00
10.
MOOS Alexandre
PHO
00:00:00
11.
JEKER Fabian
SDV
00:00:00
12.
DE WAELE Bert
LAN
00:00:00
13.
SØRENSEN Nicki
CSC
00:00:00
14.
TOTSCHNIG Georg
GST
00:00:00
15.
ZUELLE Alex
PHO
00:00:00
16.
CAMAÑO ORTUZAR Iker
EUS
00:00:00
17.
JAKSCHE Jörg
CSC
00:00:00
18.
SASTRE CANDIL Carlos
CSC
00:00:07
19.
VALJAVEC Tadej
PHO
00:00:07
20.
LASTRAS GARCIA Pablo
IBB
00:00:07
5
Uitvallers
18.
INAUDI Nicolas
A2R
DNS
91.
COLOM MAS Antonio
IBB
DNS
111.
ANZA Santo
LAN
DNF
131.
BALDUCCI Gabriele
SAE
DNF
146.
DE LA FUENTE RASILLA David
SDV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken