Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Langkawi
2002
(2.3)
Malaysia / 1 Otsaila - 10 Otsaila
Edition: 7 (1310.6 Km)
Winner:
MUNOZ Hernan Dario
2001
2003
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Hernan Dario Munoz
COL
Robert Hunter
RSA
Ruber Alveiro Marin
COL
Tweets by @ltdlangkawi
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 5 >
Bangi
-
Melaka
5 Otsaila
/ 127.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:48:58
HUNTER Robert
(44.190 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
14:27:56
HUNTER Robert
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUNTER Robert
02:48:58
2.
SALOMONE Antonio
00:00:00
3.
WONG Kam-Po
00:00:00
4.
BALIANI Fortunato
00:00:00
5.
LE MEVEL Christophe
00:00:00
6.
BATTISTON Marco
00:00:00
7.
PICHON Mickael
00:00:00
8.
NIETO FERNANDEZ German
00:00:00
9.
VERMAUT Steve
00:00:00
10.
SCARPONI Michele
00:00:00
11.
MANDOJA Innar
00:00:00
12.
MARIN Ruber Alveiro
00:00:00
13.
JØRGENSEN René
00:00:00
14.
SUSANTO Tonton
00:00:00
15.
FUKUSHIMA Shinichi
00:00:00
16.
LANFRANCHI Paolo
00:00:00
17.
BABAITSEV Artour
00:00:00
18.
POSPYEYEV Kyrylo
00:00:00
19.
HESJEDAL Ryder
00:00:00
20.
IACUONE Alan
00:00:00
2
Erretiratzeak
202.
Ernsting Mark
DNF
203.
PINFOLD Andrew
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika