Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Settimana Ciclistica Internazionale
2007
(2.1)
Italy / 27 Maart - 31 Maart
Edition: 7 (802.2 Km)
Winner:
SCARPONI Michele
2006
2008
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Michele Scarponi
ITA
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Vorige
1A
|
1B
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 4 >
Carpi
-
Finale Emilia
30 Maart
/ 184.80 kilometer
Etappewinnaar
:
04:24:34
FÖRSTER Robert
(37.759 km/hr)
Klassementleider
:
15:27:07
PIERFELICI Luca
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FÖRSTER Robert
GST
04:24:34
2.
RIGOTTO Elia
MRM
00:00:00
3.
GREIPEL André
TMO
00:00:00
4.
WADECKI Adam
FLM
00:00:00
5.
FERRARI Roberto
TEN
00:00:00
6.
POWER Ciaran
NIC
00:00:00
7.
LORIA Domenico
UCE
00:00:00
8.
LAGUTIN Sergey
NIC
00:00:00
9.
MARZOLI Samuele
LPR
00:00:00
10.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
11.
VELO Marco
MRM
00:00:00
12.
RIZZA Emanuele
AUR
00:00:00
13.
BAZAYEV Assan
AST
00:00:00
14.
D'ANDREA Nicola
MIE
00:00:00
15.
GRILLO Paride
PAN
00:00:00
16.
VAN SUMMEREN Johan
PRL
00:00:00
17.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:00
18.
NIKANDROV Dmitri
UCE
00:00:00
19.
JUFRE POU Josep
PRL
00:00:00
20.
BINDI Emanuele
UCE
00:00:00
15
Uitvallers
51.
CIONI Dario David
PRL
DNS
87.
GOMEZ GOMEZ Angel
SDV
DNS
112.
SELLA Emanuele
PAN
DNS
131.
ANZA Santo
CLM
DNF
132.
BARBERO Sergio
CLM
DNF
144.
FERRARA Raffaele
LPR
DNS
161.
AGGIANO Elio
TCS
DNS
164.
HAMILTON Tyler
TCS
DNS
166.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
TCS
DNF
167.
MINDLIN Anton
TCS
DNF
168.
CHERNETSKIY Ilya
TCS
DNF
171.
BRUSON Simone
OTC
DNF
183.
BONOMI Giosuè
BAR
DNF
236.
STEVENSON Christopher
AMO
DNF
242.
GILIOLI Fabio
UCE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken