Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Guatemala
2008
(2.2)
Guatemala / 20 Urria - 1 Azaroa
Edition: 49 (1593.6 Km)
Winner:
MEDINA MARINO Manuel Eduardo
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Manuel Eduardo Medina Marino
VEN
Tweets by @fgciclismoguate
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
VASQUEZ VASQUEZ Juan Mardoqueo
2019
RODAS OCHOA Manuel
2018
AJPACAJA TAX Alfredo Esteban
2017
RODAS OCHOA Manuel Oseas
2016
VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel
2015
VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel
2014
CANO ARDILA Alex Norberto
2013
SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo
2012
RINCON DIAZ Ramiro
2010
BAEZ ALVAREZ Giovanni
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 12 >
Tecpán
-
Antigua
31 Urria
/ 127.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:19:26
CHACON Franklin
(38.000 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
39:58:48
MEDINA MARINO Manuel Eduardo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CHACON Franklin
03:19:26
2.
MORALES Jonny
00:00:00
3.
MEDINA MARINO Manuel Eduardo
00:00:00
4.
CORTEZ MACA Epifanio
00:00:00
5.
AJCU VELASQUEZ Lizandro Roberto
00:00:00
6.
AJPACAJA TAX Alfredo Esteban
00:00:00
7.
NAVARRETE NAVARRETE Segundo Mesias
00:00:00
8.
BECERRA Edwin
00:00:00
9.
RODAS OCHOA Manuel
00:00:00
10.
MARROQUIN Danilo
00:00:00
11.
MARCONI Duran
00:00:00
12.
SALAS ARIAS Marco
00:00:00
13.
ALAMILLO AVILA Joel
00:00:00
14.
PARRA BUSTAMANTE Edwin Arnulfo
00:00:00
15.
CONTRERAS Jose Alirio
00:00:00
16.
MONTOYA Juan Carlos
00:00:00
17.
SALAS ATEHORTUA Jairo
00:00:00
18.
ZEGCEÑA Jose
00:00:00
19.
MACZUL Carlos
00:00:00
20.
ATAPUMA Alex
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika