Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2009
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 9 Otsaila - 15 Otsaila
Edition: 14 (1031.7 Km)
Winner:
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
2008
2010
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Jose Rodolfo Serpa Perez
COL
Mattia Gavazzi
ITA
Jose Rodolfo Serpa Perez
COL
Tweets by @ltdlangkawi
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Putrajaya
-
Senawang
9 Otsaila
/ 133.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:06:42
GAVAZZI Mattia
(43.000 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
03:06:32
GAVAZZI Mattia
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAVAZZI Mattia
SDA
03:06:42
2.
SUTTON Christopher
GRM
00:00:00
3.
HOFFMAN Nolan
NRSA
00:00:00
4.
DALL'ANTONIA Tiziano
CSF
00:00:00
5.
NATEGHI Mahdi Hossein
NIRI
00:00:00
6.
MUSIOL Daniel
VBG
00:00:00
7.
ANUAWAR Ahmad Haidar
NMAS
00:00:00
8.
CHTIOUI Rafai
DOT
00:00:00
9.
SHIMIZU Miyataka
EQA
00:00:00
10.
MANAN Anuar
NMAS
00:00:00
11.
ARASHIRO Yukiya
BBO
00:00:00
12.
VAN HEERDEN Christoff
NRSA
00:00:00
13.
ABAKOUMOV Igor
ISD
00:00:00
14.
JI Xitao
NCHN
00:00:00
15.
ZHANG Wen Long
NCHN
00:00:00
16.
WYSS Marcel
CTT
00:00:00
17.
DEIGNAN Philip
CTT
00:00:00
18.
VIGANO Davide
FUJ
00:00:00
19.
BEN HASSINE Aymen
DOT
00:00:00
20.
HUZARSKI Bartosz
ISD
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika