Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a la Comunidad de Madrid
2010
(2.1)
(Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid)
Spain / 17 Uztaila - 18 Uztaila
Edition: 24 (224.9 Km)
Winner:
PARDILLA BELLON Sergio
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sergio Pardilla Bellon
ESP
Tweets by @Vuelta_Madrid
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2000
1999
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
RUSSO Clement
2018
LEMOS PINTO Edgar Miguel
2017
SEVILLA RIBERA Oscar
2016
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
2015
SHALUNOV Evgeny
2013
MORENO BAZAN Javier
2012
FIRSANOV Serguei
2011
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2010
PARDILLA BELLON Sergio
2009
GUERRA GARCIA Hector
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
Hurrengoa
Etapa 1b >
Coslada
-
Coslada
17 Uztaila
/ 84.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:50:40
VENTOSO ALBERDI Francisco José
Laisterketako Liderra
:
02:00:21
LARSSON Gustav Erik
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
CMO
01:50:40
2.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
00:00:00
3.
MATA Enrique
FOT
00:00:00
4.
CELIS ZABALA Vidal
FOT
00:00:00
5.
JÖRGENSEN Jonas Aaen
SAX
00:00:00
6.
ANTON MARIN Francisco Manuel
VMC
00:00:00
7.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
8.
ORENGO LOPEZ Pascual
VMC
00:00:00
9.
CESARO Roberto
MIE
00:00:00
10.
QUITERIO César Antunes
CCL
00:00:00
11.
LASTRAS GARCIA Pablo
GCE
00:00:00
12.
MIRANDA SOEIRO Pedro Miguel
CCL
00:00:00
13.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
CCL
00:00:00
14.
BALIANI Fortunato
MIE
00:00:00
15.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
CJR
00:00:00
16.
MANCEBO PEREZ Francisco
TKT
00:00:00
17.
LOPES GONCALVES Pedro Miguel
CCL
00:00:00
18.
DIDIER Laurent
SAX
00:00:00
19.
ABERASTURI IZAGA Jon
ORB
00:00:00
20.
ISAYCHEV Vladimir
XAC
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika