Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a la Region de Murcia
2011
(2.1)
(Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida)
Spain / 4 Martxoa - 6 Martxoa
Edition: 31 (374.3 Km)
Winner:
CONTADOR VELASCO Alberto
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alberto Contador Velasco
ESP
1
Fans
PETER KURUC
Tweets by @VueltaRM
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Murcia
-
Murcia
6 Martxoa
/ 12.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:14:10
CONTADOR VELASCO Alberto
Laisterketako Liderra
:
09:27:18
CONTADOR VELASCO Alberto
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CONTADOR VELASCO Alberto
SBS
00:14:10
2.
COPPEL Jerome
SAU
00:00:08
3.
MENCHOV Denis
GEO
00:00:12
4.
DOWSETT Alex
SKY
00:00:19
5.
KIRYIENKA Vasil
MOV
00:00:26
6.
BOARO Manuele
SBS
00:00:26
7.
WETTERHALL Alexander
EDR
00:00:28
8.
TERUEL ROVIRA Eloy
NESP
00:00:30
9.
VANDEVELDE Christian
GRM
00:00:31
10.
ZABRISKIE David
GRM
00:00:33
11.
BARREDO LLAMAZALES Carlos
RAB
00:00:38
12.
CAMAÑO ORTUZAR Iker
EDR
00:00:38
13.
MATTHEWS Michael
RAB
00:00:40
14.
POUX Paul
SAU
00:00:40
15.
MARYCZ Jaroslaw
SBS
00:00:40
16.
MORENO BAZAN Javier
CJR
00:00:41
17.
NAVARRO GARCIA Daniel
SBS
00:00:46
18.
MARTIN Daniel
GRM
00:00:46
19.
FROOME Christopher
SKY
00:00:46
20.
OYARZUN GUIÑEZ Carlos Ivan
MOV
00:00:48
2
Erretiratzeak
52.
APPOLLONIO Davide
SKY
DNS
124.
SUTHERLAND Rory
UHC
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika