Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Ain - La route du progrès
2012
(2.1)
(Tour de l´Ain)
France / 7 Abuztua - 11 Abuztua
Edition: 24 (679.8 Km)
Winner:
TALANSKY Andrew
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Andrew Talansky
USA
Tweets by @tourdelain
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTIN Guillaume
2021
STORER Michael
2020
ROGLIC Primoz
2019
PINOT Thibaut
2018
VICHOT Arthur
2017
PINOT Thibaut
2016
OOMEN Sam
2015
GENIEZ Alexandre
2014
LINDEMAN Bertjan
2013
BARDET Romain
Lehenagokoa
1
|
2a
|
2b
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Saint-Claude
-
Lelex
11 Abuztua
/ 134.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:34:36
PINOT Thibaut
Laisterketako Liderra
:
16:52:29
TALANSKY Andrew
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PINOT Thibaut
FDJ
03:34:36
2.
BARDET Romain
ALM
00:00:43
3.
ROLLAND Pierre
EUC
00:01:50
4.
MONCOUTIE David
COF
00:01:50
5.
GADRET John
ALM
00:01:50
6.
BUFFAZ Mickaël
COF
00:01:50
7.
PLAZA MOLINA Ruben
MOV
00:01:50
8.
HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
STB
00:01:50
9.
TALANSKY Andrew
GRM
00:01:50
10.
PARDILLA BELLON Sergio
MOV
00:01:50
11.
NAVARRO GARCIA Daniel
STB
00:01:50
12.
OLIVIER Daan
RB3
00:01:50
13.
HIRT Jan
LET
00:01:50
14.
MAJKA Rafal
STB
00:01:50
15.
COPPEL Jerome
SAU
00:01:55
16.
LE MEVEL Christophe
GRM
00:02:13
17.
LUTSENKO Alexey
AS2
00:04:57
18.
BARTA Jan
APP
00:04:57
19.
VAN DER LIJKE Nick
RB3
00:04:57
20.
GUILLOU Florian
BSC
00:04:57
25
Erretiratzeak
2.
TAARAMAE Rein
COF
DNF
21.
FEILLU Romain
VCD
DNF
33.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
DNF
37.
MOUREY Francis
FDJ
DNF
63.
HAEDO Lucas Sebastian
STB
DNF
72.
HERRADA LOPEZ José
MOV
DNF
82.
BRAMBILLA Giorgio
LET
DNF
85.
KERN Julian
LET
DNF
91.
BERTHOU Eric
BSC
DNF
95.
LE BON Johan
BSC
DNF
96.
LEQUATRE Geoffroy
BSC
DNF
101.
EICHLER Markus
APP
DNF
104.
SCHORN Daniel
APP
DNF
116.
VAUBOURZEIX Thomas
LPM
DNF
117.
SISKEVICIUS Evaldas
LPM
DNF
133.
BAZIN Nicolas
AUB
DNF
134.
DASSONVILLE Flavien
AUB
DNF
136.
TRONET Steven
AUB
DNF
142.
MANGEL Laurent
SAU
DNF
152.
GAUDIN Damien
EUC
DNF
156.
REZA Kévin
EUC
DNF
164.
STALNOV Nikita
AS2
DNF
166.
KAMYSHEV Arman
AS2
DNF
174.
ROSSETTO Stéphane
NFRA
DNS
187.
SALAZAR CASTANEDA Hugo Sebastian
NCOL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika