Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2013
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 20 Martxoa - 24 Martxoa
Edition: 13 (584.0 Km)
Winner:
ULISSI Diego
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Diego Ulissi
ITA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Crevalcore
-
Crevalcore
23 Martxoa
/ 14.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:16:14
MALORI Adriano
Laisterketako Liderra
:
11:36:06
ULISSI Diego
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MALORI Adriano
LAM
00:16:14
2.
VOROBYEV Anton
KAT
00:00:14
3.
MOSER Moreno
CAN
00:00:16
4.
VENTER Jacobus
MTN
00:00:30
5.
OVECHKIN Artem
RVL
00:00:31
6.
ULISSI Diego
LAM
00:00:39
7.
BARTA Jan
TNE
00:00:41
8.
SVESHNIKOV Kirill
LOK
00:00:42
9.
KESSIAKOFF Fredrik
AST
00:00:43
10.
SHPILEVSKY Boris
LOK
00:00:45
11.
IGNATIEV Mikhail
KAT
00:00:45
12.
CHERNETSKII Sergei
KAT
00:00:45
13.
CARUSO Damiano
CAN
00:00:46
14.
SHILOV Sergey
LOK
00:00:46
15.
DAY Ben
UHC
00:00:50
16.
KUREK Adrian
CCC
00:00:53
17.
BELKOV Maxim
KAT
00:00:53
18.
SHALUNOV Evgeny
LOK
00:00:54
19.
KANGERT Tanel
AST
00:00:54
20.
ZOIDL Riccardo
GMS
00:00:56
6
Erretiratzeak
47.
PORSEV Alexander
KAT
DNS
67.
SANTAMBROGIO Mauro
VIN
DNS
121.
COMMEYNE Davy
AJW
DNS
149.
VAN STAEYEN Michael
TSV
DNS
213.
KVASINA Matija
GMS
DNS
238.
REZMAN Bostjan
VBG
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika