Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Méditerranéen Cycliste Professionnel
2014
(2.1)
(La Méditerranéenne)
France / 13 Otsaila - 16 Otsaila
Edition: 41 (640.8 Km)
Winner:
CUMMINGS Steven
2013
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Stephen Cummings
GBR
Tweets by @Lamediterraneen
Edizioak
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
GRIVKO Andriy
2014
CUMMINGS Stephen
2013
LÖFKVIST Thomas
2012
TIERNAN-LOCKE Jonathan
2011
MONCOUTIE David
2010
NOCENTINI Rinaldo
2009
SANCHEZ GIL Luis Leon
2008
BOTCHAROV Alexandre
2007
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
2006
DESSEL Cyril
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Argeles sur Mer
-
Montagnac
13 Otsaila
/ 196.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:34:01
DEGENKOLB John
Laisterketako Liderra
:
05:34:01
DEGENKOLB John
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEGENKOLB John
GIA
05:34:01
2.
NAPOLITANO Danilo
WGG
00:00:00
3.
COLBRELLI Sonny
BAR
00:00:00
4.
BELLETTI Manuel
AND
00:00:00
5.
GIRAUD Benjamin
LPM
00:00:00
6.
GAUTIER Cyril
EUC
00:00:00
7.
SELVAGGI Mirko
WGG
00:00:00
8.
SANCHEZ GIL Luis Leon
CJR
00:00:00
9.
PLANCKAERT Baptiste
RLM
00:00:00
10.
DELAPLACE Anthony
BSE
00:00:00
11.
CHAVANEL Sylvain
IAM
00:00:00
12.
HUTAROVICH Yauheni
ALM
00:00:00
13.
LUDVIGSSON Tobias
GIA
00:00:00
14.
BARBIER Rudy
RLM
00:00:00
15.
HUSHOVD Thor
BMC
00:00:00
16.
MARTINEZ Yannick
EUC
00:00:00
17.
SILIN Egor
KAT
00:00:00
18.
BRUTT Pavel
KAT
00:00:00
19.
FELLINE Fabio
TFR
00:00:00
20.
BARGUIL Warren
GIA
00:00:00
1
Erretiratzeak
117.
ROSA Diego
AND
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika