Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste International du Haut Var-matin
2017
(2.1)
(Tour du Haut Var)
France / 18 Otsaila - 19 Otsaila
Edition: 49 (359.0 Km)
Winner:
VICHOT Arthur
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Arthur Vichot
FRA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2021
BRAMBILLA Gianluca
2020
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
PINOT Thibaut
2018
HIVERT Jonathan
2017
VICHOT Arthur
2016
VICHOT Arthur
2015
GASTAUER Ben
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
VICHOT Arthur
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Draguignan
-
Draguignan
19 Otsaila
/ 206.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:22:01
SIMON Julien
Laisterketako Liderra
:
09:06:49
VICHOT Arthur
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIMON Julien
COF
05:22:01
2.
EL FARES Julien
DMP
00:00:00
3.
VICHOT Arthur
FDJ
00:00:00
4.
FINETTO Mauro
DMP
00:00:00
5.
HIVERT Jonathan
DEN
00:00:00
6.
HARDY Romain
FVC
00:00:00
7.
BOOKWALTER Brent
BMC
00:00:00
8.
CALMEJANE Lilian
DEN
00:00:00
9.
CARUSO Damiano
BMC
00:00:00
10.
JEANNESSON Arnold
FVC
00:00:00
11.
MOLARD Rudy
FDJ
00:00:07
12.
DILLIER Silvan
BMC
00:00:28
13.
PACHER Quentin
DMP
00:00:28
14.
BOUET Maxime
FVC
00:00:28
15.
DUCULTY Bastien
ADT
00:00:28
16.
CATTANEO Mattia
AND
00:00:28
17.
COMBAUD Romain
DMP
00:00:28
18.
REBELLIN Davide
KWC
00:00:28
19.
EDET Nicolas
COF
00:00:28
20.
MALDONADO Anthony
AUB
00:00:28
14
Erretiratzeak
52.
BOUHANNI Rayane
COF
DNF
67.
MARTINEZ Yannick
DMP
DNF
72.
BONUSI Raffaello
AND
DNF
78.
MALUCELLI Matteo
AND
DNF
93.
CALLEEUW Joeri
RLM
DNF
118.
MENUT David
AUB
DNF
123.
JAUN Lukas
TRA
DNF
125.
WENDELSPIESS Diego
TRA
DNF
127.
STÜSSI Colin
TRA
DNF
135.
MRAOUNI Salaheddine
KWC
DNF
136.
JIM Songezo
KWC
DNF
137.
TORRES Edwin
KWC
DNF
153.
FICARA Pierpaolo
AMO
DNF
158.
GALARRETA David
AMO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika