Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
2017
(2.1)
(Ster Elektrotoer)
Netherlands / 14 Ekaina - 18 Ekaina
Edition: 31 (771.2 Km)
Winner:
GONCALVES Jose
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Goncalves Jose
POR
Tweets by @ZLM_tour
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
TEUNISSEN Mike
2017
GONCALVES Jose
2016
VANMARCKE Sep
2015
GREIPEL André
2014
GILBERT Philippe
2013
BOOM Lars
2012
CAVENDISH Mark
2011
GILBERT Philippe
2010
HANSEN Adam
2009
GILBERT Philippe
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Westkapelle
-
Westkapelle
14 Ekaina
/ 7.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:08:04
ROGLIC Primoz
Laisterketako Liderra
:
00:08:04
ROGLIC Primoz
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROGLIC Primoz
TLJ
00:08:04
2.
KITTEL Marcel
EQS
00:00:03
3.
SCHACHMANN Maximilian
EQS
00:00:03
4.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
00:00:07
5.
ROOSEN Timo
TLJ
00:00:08
6.
KÄMNA Lennard
SUN
00:00:11
7.
AERTS Toon
TFL
00:00:13
8.
HOFLAND Moreno
LTS
00:00:17
9.
GREIPEL André
LTS
00:00:18
10.
SIEBERG Marcel
LTS
00:00:18
11.
CAVAGNA Rémi
EQS
00:00:19
12.
DE PLUS Laurens
EQS
00:00:20
13.
DE BUYST Jasper
LTS
00:00:20
14.
WAGNER Robert
TLJ
00:00:20
15.
VAN HOECKE Gijs
TLJ
00:00:20
16.
WALSCHEID Max
SUN
00:00:20
17.
MATHIS Marco
KAT
00:00:20
17.
GONCALVES Jose
KAT
00:00:20
19.
CASTELIJNS Twan
TLJ
00:00:21
20.
LAPORTE Christophe
COF
00:00:22
1
Erretiratzeak
18.
VELITS Martin
EQS
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika