Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Feminin - O cenu Ceského výcarska
2017
(2.2)
(Tour de Feminin - Krasna Lipa)
Czech Republic / 6 Uztaila - 9 Uztaila
Edition: 30 (410.6 Km)
Winner:
WINDER Ruth
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Ruth Winder
USA
1
Fans
Vita Bures
Tweets by @TourDeFeminin
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
LOWDEN Joscelin
2019
HEINE Vita
2018
THOMAS Leah
2017
WINDER Ruth
2016
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2015
ANTOSHINA Tatiana
2014
WALLE Brianna
2013
CURE Amy
2012
PANKOVA Larisa
2011
SPRATT Amanda
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Varnsdorf
-
Krasna Lipa
9 Uztaila
/ 104.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:40:53
LABOUS Juliette
Laisterketako Liderra
:
11:02:06
WINDER Ruth
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LABOUS Juliette
NFRA
02:40:53
2.
WILES Tayler
UHC
02:40:53
3.
DELZENNE Elise
NFRA
02:40:58
4.
ERAUD Séverine
NFRA
02:40:58
5.
DUYCK Ann Sophie
NBEL
02:40:58
6.
HALL Katie
UHC
02:40:58
7.
ZANNER Beate
ESTU
02:40:58
8.
SOLOVEY Ganna
PHV
02:40:58
9.
WINDER Ruth
UHC
02:40:58
10.
SZYBIAK Ewelina
02:40:58
11.
THOMAS Leah
NUSA
02:40:58
12.
EICHER-VOUETS Marcia
ERCT
02:40:58
13.
VAN DER BURG Nancy
EFLF
02:41:17
14.
DRUYTS Jessy
SVE
02:41:17
15.
HOEKE Geerte
EBRM
02:41:17
16.
OSHURKOVA Lelizaveta
NRUS
02:41:17
17.
GUILMAN Victorie
NFRA
02:41:17
18.
RICHIOUD Gréta
NFRA
02:41:17
19.
VAN DE VELDE Julie
NBEL
02:41:32
20.
STIENEN Jutta
ERCT
02:41:47
18
Erretiratzeak
5.
MIKULASKOVA Martina
DNF
22.
DRUYTS Demmy
SVE
DNF
24.
VAN DEN STEEN Kelly
SVE
DNS
26.
CROKET Gilke
SVE
DNF
53.
TIESSENS Ivana
DNS
66.
NERLO Aurela
DNS
72.
HOOGMA Tessa
EBRM
DNF
83.
HEIJ Sabine
DNF
91.
KARASIEWICZ Karolina
DNS
96.
CIESIELCZUK Wiktoria
DNF
113.
WALKER Hannah
WNT
DNF
197.
KLEMENT Melanie
EJVA
DNF
203.
PAUL Stefanie
ESTU
DNS
211.
GERSTÄCKER Lena-Marie
DNF
214.
WAWRZINEK Marie
DNF
235.
GOOSSENS Veerle
EDJR
DNF
285.
FURUYAMA Kie
NJPN
DNS
301.
LUCAS Sharlotte
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika