Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Ain
2018
(2.1)
(Tour de l´Ain)
France / 18 Maiatza - 20 Maiatza
Edition: 30 (450.4 Km)
Winner:
VICHOT Arthur
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Arthur Vichot
FRA
Tweets by @tourdelain
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARTIN Guillaume
2021
STORER Michael
2020
ROGLIC Primoz
2019
PINOT Thibaut
2018
VICHOT Arthur
2017
PINOT Thibaut
2016
OOMEN Sam
2015
GENIEZ Alexandre
2014
LINDEMAN Bertjan
2013
BARDET Romain
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Léléx-Monts-Jura
-
Col de la Faucille
20 Maiatza
/ 133.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:25:54
VICHOT Arthur
Laisterketako Liderra
:
11:16:10
VICHOT Arthur
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VICHOT Arthur
GFC
03:25:54
2.
PETERS Nans
ALM
03:25:54
3.
EDET Nicolas
COF
03:25:57
4.
GAUDU David
GFC
03:26:07
5.
TAARAMAE Rein
TDE
03:26:18
6.
LE TURNIER Mathias
COF
03:26:21
7.
GALLOPIN Tony
ALM
03:26:35
8.
HIRSCHI Marc
DSU
03:26:35
9.
HOULE Hugo
AST
03:26:39
10.
PEREZ Anthony
COF
03:26:57
11.
RIES Michel
PLK
03:26:59
12.
MAISON Jérémy
FST
03:26:59
13.
CALMEJANE Lilian
TDE
03:26:59
14.
BADILATTI Matteo
NSUI
03:27:05
15.
MORENO BAZAN Javier
DMP
03:27:05
16.
JOLY Thomas
RLM
03:27:12
17.
DUARTE AREVALO Fabio Andres
MZN
03:27:16
18.
THALMANN Roland
NSUI
03:27:16
19.
VILELA Ricardo
MZN
03:27:16
20.
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
MZN
03:27:27
8
Erretiratzeak
12.
FOMINYKH Daniil
AST
DNF
13.
GIDICH Yevgeniy
AST
DNF
41.
BALLESTEROS Miguel Angel
PLK
DNF
42.
PEÑA MOLANO Wilson Estiben
PLK
DNF
45.
HABTOM Awet
PLK
DNF
105.
MOTTIER Justin
VCC
DNF
113.
FEILLU Romain
AUB
DNS
144.
TSCHERNOSTER Jan
NGER
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika