Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Szlakiem Walk Majora Hubala
2018
(2.1)
Poland / 31 Maiatza - 3 Ekaina
(560.2 Km)
Winner:
TACIAK Mateusz
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mateusz Taciak
POL
Edizioak
2019
2018
2017
2010
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
PATERSKI Maciej
2018
TACIAK Mateusz
2017
PATERSKI Maciej
2010
KIENDYS Tomasz
2007
KIENDYS Tomasz
2006
LISOWICZ Tomasz
2005
KIENDYS Tomasz
2004
Kazimierz Stafiej (Pol)
2003
Marcin Gebka (Pol)
2002
Radoslaw Romanik (Pol)
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Poswiętne
-
Ostrowiec Swiętokrzyski
1 Ekaina
/ 194.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:55:38
SCHLEMMER Lukas
Laisterketako Liderra
:
07:40:23
SCHLEMMER Lukas
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCHLEMMER Lukas
RSW
02:55:38
2.
KLEIMAN Wim
MCT
02:55:40
3.
GOLCER Jure
ADR
02:55:43
4.
RAJOVIC Dusan
ADR
02:55:52
5.
ARIESEN Johim
MET
02:55:54
6.
FRANCZAK Pawel
CCC
02:55:54
7.
SAJNOK Szymon
CCC
02:55:54
8.
HACECKY Vojtech
ELA
02:55:54
9.
BERNAS Pawel
CCC
02:55:54
10.
FORTIN Filippo
RSW
02:55:54
11.
KRUL Stef
MET
02:55:54
12.
KUSZTOR Peter
AMP
02:55:54
13.
DE LAAT Jasper
MET
02:55:54
14.
PALUTA Michal
CCC
02:55:54
15.
CERNY Josef
ELA
02:55:54
16.
GRADEK Kamil
CCC
02:55:54
17.
KRIZEK Matthias
RSW
02:55:54
18.
ZIELINSKI Kamil
THU
02:55:54
19.
DOMAGALSKI Karol
NPOL
02:55:54
20.
BROZYNA Piotr
CCC
02:55:54
5
Erretiratzeak
4.
JANISZEWSKI Sylwester
WIB
DNF
62.
APPELT Leo
LKT
DNF
74.
BLUMMEL Robin
DES
DNF
221.
LOOIJ André
MCT
DNF
236.
TREUBEL Pascal
HRN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika