Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Larry H.Miller Tour of Utah
2018
(2.HC)
(Tour of Utah)
United States / 6 Abuztua - 12 Abuztua
(863.0 Km)
Winner:
KUSS Sepp
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sepp Kuss
USA
Tweets by @TourofUtah
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 0 >
St George
-
St George
6 Abuztua
/ 5.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:06:27
VAN GARDEREN Tejay
Laisterketako Liderra
:
00:06:27
VAN GARDEREN Tejay
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN GARDEREN Tejay
BMC
00:06:27
2.
ROSSKOPF Joey
BMC
00:06:31
3.
BOHLI Tom
BMC
00:06:34
4.
POWLESS Neilson
TLJ
00:06:34
5.
EENKHOORN Pascal
TLJ
00:06:38
6.
TVETCOV Serghei
UHC
00:06:39
7.
BROWN Nathan
EFD
00:06:39
8.
MCCABE Travis
UHC
00:06:39
9.
HUFFMAN Evan
RLY
00:06:39
10.
CLARKE William
EFD
00:06:40
11.
BOUWMAN Koen
TLJ
00:06:40
12.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
EFD
00:06:40
13.
MANNION Gavin
UHC
00:06:41
14.
CARTHY Hugh
EFD
00:06:41
15.
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander
UHC
00:06:41
16.
SIMPSON George
ELV
00:06:42
17.
WOODS Michael
EFD
00:06:42
18.
HAIG Jack
MTS
00:06:42
19.
BOOKWALTER Brent
BMC
00:06:42
20.
ROBERGE Adam
SPC
00:06:43
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika