Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sèvres, Vienne
2018
(2.1)
(Tour du Poitou Charentes et de la Vienne)
France / 21 Abuztua - 24 Abuztua
Edition: 32 (659.2 Km)
Winner:
DEMARE Arnaud
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Arnaud Demare
FRA
Tweets by @TourPoitouChtes
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KÜNG Stefan
2021
SWIFT Connor
2020
DEMARE Arnaud
2019
LAPORTE Christophe
2018
DEMARE Arnaud
2017
PEDERSEN Mads
2016
CHAVANEL Sylvain
2015
MARTIN Tony
2014
CHAVANEL Sylvain
2013
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Brioux-sur-Boutonne
-
Poitiers
24 Abuztua
/ 156.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:26:51
DEMARE Arnaud
Laisterketako Liderra
:
15:33:32
DEMARE Arnaud
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEMARE Arnaud
GFC
03:26:51
2.
VAN GENECHTEN Jonas
VCC
00:00:00
3.
MALUCELLI Matteo
ANS
00:00:00
4.
BARBIER Rudy
ALM
00:00:00
5.
CALMEJANE Lilian
TDE
00:00:00
6.
SISKEVICIUS Evaldas
DMP
00:00:00
7.
MALDONADO Anthony
AUB
00:00:00
8.
VAN STAEYEN Michael
COF
00:00:00
9.
SHILOV Sergey
GAZ
00:00:00
10.
BARBIER Pierre
RLM
00:00:00
11.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
00:00:00
12.
ROTA Lorenzo
BRD
00:00:00
13.
BONNAMOUR Franck
FST
00:00:00
14.
WACKERMANN Luca
BRD
00:00:00
15.
VELASCO Simone
WIL
00:00:00
16.
VENDRAME Andrea
ANS
00:00:00
17.
HOULE Hugo
AST
00:00:00
18.
MARONESE Marco
BRD
00:00:00
19.
CHAVANEL Sylvain
TDE
00:00:00
20.
GUERREIRO Ruben
TFS
00:00:00
16
Erretiratzeak
5.
GAUDIN Damien
TDE
DNF
22.
ROY Jérémy
GFC
DNF
23.
ARMIRAIL Bruno
GFC
DNF
27.
VAUGRENARD Benoît
GFC
DNF
51.
JONES Brenton
DMP
DNF
74.
GERARD Arnaud
FST
DNF
81.
ERMENAULT Corentin
VCC
DNF
85.
LECROQ Jérémy
VCC
DNF
122.
RAGGIO Luca
WIL
DNF
125.
ZARDINI Edoardo
WIL
DNF
126.
TURRIN Alex
WIL
DNF
127.
MONCASSIN Maxence
WIL
DNF
132.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
134.
IRIZAR LASKURAIN Julen
EUS
DNF
137.
RODRIGUEZ RECHE Sergio
EUS
DNF
167.
SEYNAEVE Lander
RLM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika