Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of China II
2018
(2.1)
(Tour Of China II)
China / 17 September - 23 September
Edition: 7 (476.9 Km)
Winner:
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Alejandro Manuel Marque Porto
ESP
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Laatste Winnaars
Palmares >>
2019
LYU Xianjing
2018
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
2017
RIVERA SERRANO Kevin
2016
BENFATTO Marco
2015
GAVAZZI Mattia
2014
SHPILEVSKY Boris
2013
KANKOVSKY Alois
2012
SCHUMACHER Stefan
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etappe 6 >
Anshun
-
Anshun
23 September
/ 127.80 kilometer
Etappewinnaar
:
02:38:50
MARECZKO Jakub
Klassementleider
:
10:24:05
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARECZKO Jakub
WIL
02:38:50
2.
GROVES Kaden
MBE
02:38:50
3.
KULYK Andriy
XDS
02:38:50
4.
BENFATTO Marco
ANS
02:38:50
5.
GIACOPPO Anthony
BSC
02:38:50
6.
PENALVER ANIORTE Manuel
UNI
02:38:50
7.
SHUMOU Nikolai
MCC
02:38:50
8.
BENHAMOUDA Mehdi
TNN
02:38:50
9.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
02:38:50
10.
BOKELOH Jonas
LKT
02:38:50
11.
AULAR SANABRIA Orluis
STF
02:38:50
12.
MONSALVE Ralph
TYD
02:38:50
13.
DIETEREN Jan
LKT
02:38:50
14.
ZHANG Zheng
HEN
02:38:50
15.
VIVAS Federico
UNI
02:38:50
16.
LI Zi Sen
TYD
02:38:50
17.
AUTRAN CARRILLO Jose Eduardo
STF
02:38:50
18.
QUINTERO ARTEAGA Leonel
STF
02:38:50
19.
SUAZA ARANGO Bernardo
MZN
02:38:50
20.
CIMA Damiano
NIP
02:38:50
6
Uitvallers
2.
MALUCELLI Matteo
ANS
DNS
141.
KHALMURATOV Muradjan
RTS
DNF
142.
KASIANOV Oleksii
RTS
DNS
143.
SHNYRKO Aliaksei
RTS
DNF
144.
KARIMOV Ruslan
RTS
DNF
145.
TESLER Artem
RTS
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken