Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Presidential Cycling Tour of Turkey
2019
(2.UWT)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 16 Apirila - 21 Apirila
Edition: 55 (1020.0 Km)
Winner:
GROßSCHARTNER Felix
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Felix Großschartner
AUT
Tweets by @tourofturkeyTUR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Sakarya
-
Istanbul
21 Apirila
/ 172.40 kilometer / Hasiera: 12:04 / Helmuga: 16:00
Etapa irabazlea
:
04:10:41
EWAN Caleb
Laisterketako Liderra
:
24:53:58
GROßSCHARTNER Felix
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWAN Caleb
LTS
04:10:41
2.
JAKOBSEN Fabio
DQT
04:10:41
3.
BENNETT Sam
BOH
04:10:45
4.
CONSONNI Simone
UAD
04:10:45
5.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
04:10:49
6.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
04:10:49
7.
NOPPE Christophe
SVB
04:10:49
8.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
04:10:49
9.
CIMA Imerio
NIP
04:10:49
10.
GROSU Eduard Michael
DMP
04:10:49
11.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
04:10:49
12.
GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve
MZN
04:10:49
13.
BARTHE Cyril
EUS
04:10:49
14.
SERRANO Gonzalo
CJR
04:10:49
15.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
W52
04:10:49
16.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
MZN
04:10:49
17.
CONTI Valerio
UAD
04:10:49
18.
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
AST
04:10:49
19.
CAVENDISH Mark
TDD
04:10:49
20.
CHIA BERMUDEZ Luis Carlos
MZN
04:10:49
2
Erretiratzeak
3.
NATAROV Yuriy
AST
DNS
42.
DAVIES Scott
TDD
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika