Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Norway
2019
(2.HC)
Norway / 28 Maiatza - 2 Ekaina
Edition: 21 (1080.5 Km)
Winner:
KRISTOFF Alexander
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alexander Kristoff
NOR
Tweets by @tourofnorway
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
HAYTER Ethan
2019
KRISTOFF Alexander
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
BOASSON HAGEN Edvald
2016
WEENING Pieter
2015
HANSEN Jesper
2014
PATERSKI Maciej
2013
BOASSON HAGEN Edvald
2012
BOASSON HAGEN Edvald
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Gran
-
Hønefoss
2 Ekaina
/ 175.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:02:40
HALVORSEN Kristoffer
Laisterketako Liderra
:
25:19:58
KRISTOFF Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HALVORSEN Kristoffer
INS
04:02:40
2.
BOL Cees
SUN
04:02:40
3.
KRISTOFF Alexander
UAD
04:02:40
4.
MEZGEC Luka
MTS
04:02:40
5.
SWIFT Ben
INS
04:02:40
6.
LAMPAERT Yves
DQT
04:02:40
7.
KIRSCH Alex
TFS
04:02:40
8.
NIEUWENHUIS Joris
SUN
04:02:40
9.
JENSEN August
ICA
04:02:40
10.
AFFINI Edoardo
MTS
04:02:40
11.
LAMBRECHT Bjorg
LTS
04:02:40
12.
BOASSON HAGEN Edvald
TDD
04:02:40
13.
AASVOLD Kristian
TCO
04:02:40
14.
SWIFT Connor
PCB
04:02:40
15.
SKAARSETH Anders
UXT
04:02:40
16.
VAN ASBROECK Tom
ICA
04:02:40
17.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
04:02:40
18.
DE TIER Floris
TJV
04:02:40
19.
VAN DEN BERG Julius
EF1
04:02:40
20.
WELLENS Tim
LTS
04:02:40
16
Erretiratzeak
2.
FERRARI Roberto
UAD
DNF
4.
MORI Manuele
UAD
DNF
13.
CUMMINGS Stephen
TDD
DNF
94.
MAES Nikolas
LTS
DNF
112.
BANASZEK Alan
CJR
DNF
114.
MALUCELLI Matteo
CJR
DNF
136.
VAN WINDEN Dennis
ICA
DNF
141.
HAGEN Krister
RIW
DNF
142.
LUNKE Sindre Skjøstad
RIW
DNS
145.
VEYHE Torkil
RIW
DNF
155.
VAN POPPEL Boy
ROC
DNF
161.
DE KETELE Kenny
SVB
DNF
192.
EVENSEN Henrik
JFN
DNF
196.
WAERENSKJOLD Søren
JFN
DNF
205.
SOTBERG Andre
TCO
DNS
206.
TRONDSEN Trond Hakon
TCO
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika