Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup
2019
(2.1)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thaïland)
Thailand / 1 Apirila - 6 Apirila
(974.5 Km)
Winner:
CAVANAGH Ryan
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ryan Cavanagh
AUS
Tweets by @tour_2018
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BANASZEK Alan
2021
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
HOLLER Nikodemus
2019
CAVANAGH Ryan
2018
DYBALL Ben
2017
GIDICH Yevgeniy
2016
HILL Ben
2015
NAKAJIMA Yasuharu
2014
NAKAJIMA Yasuharu
2013
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Nan
-
Nan
3 Apirila
/ 199.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:48:21
CAVANAGH Ryan
Laisterketako Liderra
:
13:47:15
CAVANAGH Ryan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAVANAGH Ryan
STG
05:48:21
2.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
KIN
05:53:10
3.
GUARDIOLA Salvador
KIN
05:54:14
4.
JUNG Woo-Ho
SCT
05:54:37
5.
THOMAS Ryan
DCC
05:54:43
6.
STRONG Corbin
STG
05:54:43
7.
FELIPE Marcelo
7RP
05:54:43
8.
LEBAS Thomas
KIN
05:54:43
9.
YOSHIOKA Naoya
UKO
05:54:43
10.
BERWICK Sebastian
STG
05:54:43
11.
GOH Choon Huat
TSG
05:54:43
12.
DESTRIBOIS PHOUNSAVATH Alex Ariya
TCC
05:54:43
13.
NISHIMURA Hiroki
NIP
05:54:43
14.
ABBDURROHMAN Muhammad
KFC
05:56:44
15.
GONG Hyo Suk
LXC
05:56:44
16.
MIN Kyeongho
SCT
05:56:44
17.
PARK Sang Hong
LXC
05:56:44
18.
ACOSTA OSPINA Ruben Dario
NIP
05:56:44
19.
TORRES MUÍÑO Pablo
IPC
05:56:44
20.
HUDRY Florian
IPC
05:59:43
9
Erretiratzeak
26.
YATES Theodore
DCC
DNF
76.
PARK Sang-Hoon
LXC
DNF
106.
PARK Jooyoung
SCT
DNF
144.
OVSYANNIKOV Alexandr
VAM
DNF
145.
SEMENOV Alexandr
VAM
DNF
153.
MOHD ZAMRI Eiman Firdaus
NMAS
DNF
155.
MOHD Mohd Hakimi
NMAS
DNF
156.
ROSLI Muhammad Nur Aiman
NMAS
DNF
194.
WANG Jing Huei
NTPE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika