Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Japan
2019
(2.1)
Japan / 19 Maiatza - 26 Maiatza
Edition: 22 (765.6 Km)
Winner:
HARPER Chris
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Chris Harper
AUS
Tweets by @tourofjapan
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EARLE Nathan
2021
MASUDA Nariyuki
2019
HARPER Chris
2018
GARCIA FERNANDEZ Marcos
2017
PUJOL MUNOZ Oscar
2016
PUJOL MUNOZ Oscar
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
BALIANI Fortunato
2012
BALIANI Fortunato
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Fuji
-
Fuji
24 Maiatza
/ 36.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:22:24
HARPER Chris
Laisterketako Liderra
:
13:50:42
HARPER Chris
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HARPER Chris
BLN
01:22:24
2.
EYOB Metkel
TSG
01:22:52
3.
PRADES Benjamín
UKO
01:23:07
4.
MASUDA Nariyuki
BLZ
01:23:15
5.
TORIBIO ALCOLEA Jose Vicente
MTR
01:23:15
6.
MANCEBO PEREZ Francisco
MTR
01:23:30
7.
FUNG Ka Hoo
HKS
01:23:36
8.
ZACCANTI Filippo
NIP
01:23:44
9.
MOREY Drew
TSG
01:23:49
10.
GUILLONNET Adrien
IPC
01:24:02
11.
CROME Sam
UKO
01:24:11
12.
ISHIBASHI Manabu
BGT
01:24:16
13.
MONIER Damien
AIS
01:24:19
14.
KOBAYASHI Marino
GTV
01:24:50
15.
SUNDERLAND Dylan
BLN
01:25:02
16.
OVECHKIN Artem
TSG
01:25:16
17.
AULAR SANABRIA Orluis
MTR
01:25:46
18.
NAKANE Hideto
NIP
01:26:02
19.
BOU COMPANY Joan
NIP
01:26:02
20.
ZURLO Federico
GTV
01:26:02
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika