Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Slovenia
2019
(2.HC)
(Tour de Slovénie)
Slovenia / 19 Ekaina - 23 Ekaina
Edition: 26 (806.0 Km)
Winner:
ULISSI Diego
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Diego Ulissi
ITA
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Nova Gorica
-
Ajdovščina
22 Ekaina
/ 153.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:53
VISCONTI Giovanni
Laisterketako Liderra
:
15:39:28
ULISSI Diego
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VISCONTI Giovanni
THR
04:00:53
2.
ULISSI Diego
UAD
04:00:53
3.
POGACAR Tadej
UAD
04:00:53
4.
VLASOV Aleksander
GAZ
04:00:53
5.
VENDRAME Andrea
ANS
04:01:25
6.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
MTS
04:01:25
7.
MASNADA Fausto
ANS
04:01:25
8.
HERMANS Ben
ICA
04:02:31
9.
MEYER Cameron
MTS
04:03:15
10.
ROTA Lorenzo
BRD
04:03:15
11.
SBARAGLI Kristian
ICA
04:03:15
12.
BOU COMPANY Joan
NIP
04:03:15
13.
ROGINA Radoslav
ADR
04:03:15
14.
BUSATO Matteo
ANS
04:03:15
15.
POLANC Jan
UAD
04:03:15
16.
RYBALKIN Aleksey
GAZ
04:03:15
17.
BOLE Grega
TBM
04:04:12
18.
MCCARTHY Jay
BOH
04:04:12
19.
SCHÖNBERGER Sebastian
THR
04:04:12
20.
LOZANO RIBA David
TNN
04:04:12
10
Erretiratzeak
14.
HAMILTON Lucas
MTS
DNS
73.
FEDELI Alessandro
DMP
DNF
112.
ACOSTA OSPINA Ruben Dario
NIP
DNF
146.
RUCIGAJ Ziga
LGS
DNF
153.
KRIZEK Matthias
RSW
DNS
155.
MANGERTSEDER Matthias
RSW
DNF
156.
RABITSCH Stephan
RSW
DNS
166.
SCHÜHLER Tomas
ACS
DNF
167.
SCHURAN Michal
ACS
DNF
175.
KISERLOVSKI Emanuel
MKT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika