Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Feminin - O cenu Ceského Svýcarska
2019
(2.2)
(Tour de Feminin - Krasna Lipa)
Czech Republic / 11 Uztaila - 14 Uztaila
Edition: 32 (399.9 Km)
Winner:
HEINE Vita
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Vita Heine
NOR
Tweets by @TourDeFeminin
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
LOWDEN Joscelin
2019
HEINE Vita
2018
THOMAS Leah
2017
WINDER Ruth
2016
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2015
ANTOSHINA Tatiana
2014
WALLE Brianna
2013
CURE Amy
2012
PANKOVA Larisa
2011
SPRATT Amanda
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Varnsdorf
-
Krásná Lipa
14 Uztaila
/ 90.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:30:00
WILKOS Katarzyna
Laisterketako Liderra
:
10:59:33
HEINE Vita
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WILKOS Katarzyna
02:30:00
2.
NERLO Aurela
02:30:00
3.
ERAUD Séverine
DVE
02:30:00
4.
OSHURKOVA Lelizaveta
NRUS
02:30:00
5.
HEINE Vita
HPU
02:30:00
6.
VAN DER BURG Nancy
EFLF
02:30:00
7.
GASKJENN Ingvild
HPU
02:30:20
8.
SHEKEL Olga
NUKR
02:30:20
9.
BAJGEROVÁ Nikola
ETDP
02:31:57
10.
SICOT Marion
DVE
02:32:52
11.
KUIJPERS Evy
EJVA
02:32:52
12.
HANNES Kaat
EFLF
02:32:52
13.
DEMEY Valerie
NBEL
02:32:52
14.
MEKHTIEVA Gyunel
NRUS
02:32:52
15.
STOCK Gudrun
EMXX
02:32:52
16.
GEORGI Pfeiffer
EDJR
02:32:52
17.
VAN EYNDE Fien
02:32:52
18.
ASENCIO Laura
02:32:52
19.
DUYCK Ann Sophie
NBEL
02:32:52
20.
SMITH Kate
NNZL
02:32:52
9
Erretiratzeak
14.
MACGREGOR Bronwyn
EMVC
DNF
42.
QUINIOU Marine
CMW
DNF
64.
DRUYTS Jessy
NBEL
DNS
71.
PARET-PEINTRE Maéva
DNF
81.
MARSCHNEROVA Viktoria
DNF
85.
GIERGIELOVA Marketa
DNF
192.
TAGLIAFERRO Marta
HPU
DNF
195.
LUTRO Amalie
HPU
DNF
203.
KOWALSKA Aleksandra
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika