Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Romandie
2021
(2.UWT)
Switzerland / 27 Apirila - 2 Maiatza
Edition: 74 (682.9 Km)
Winner:
THOMAS Geraint
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Geraint Thomas
WAL
Tweets by @TourDeRomandie
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VLASOV Aleksander
2021
THOMAS Geraint
2019
ROGLIC Primoz
2018
ROGLIC Primoz
2017
PORTE Richie
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ZAKARIN Ilnur
2014
FROOME Christopher
2013
FROOME Christopher
2012
WIGGINS Bradley
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Fribourg
-
Fribourg
2 Maiatza
/ 16.19 kilometer / Hasiera: 12:17 / Helmuga: 15:00
Etapa irabazlea
:
21:54:00
CAVAGNA Rémi
Laisterketako Liderra
:
17:59:57
THOMAS Geraint
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAVAGNA Rémi
DQT
21:54:00
2.
BISSEGGER Stefan
EFN
00:06:00
3.
THOMAS Geraint
IGD
00:17:00
4.
VAN WILDER Ilan
DSM
00:18:00
5.
PORTE Richie
IGD
00:20:00
6.
MASNADA Fausto
DQT
00:21:00
7.
CATTANEO Mattia
DQT
00:29:00
8.
SOLER GIMENEZ Marc
MOV
00:34:00
9.
DENNIS Rohan
IGD
00:35:00
10.
GANNA Filippo
IGD
00:37:00
11.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
AST
00:48:00
12.
TIBERI Antonio
TFS
00:49:00
13.
KELDERMAN Wilco
BOH
00:50:00
14.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
IGD
00:51:00
15.
KÜNG Stefan
GFC
00:51:00
16.
O'CONNOR Ben Alexander
ACT
00:52:00
17.
CARUSO Damiano
TBV
00:54:00
18.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
AST
00:55:00
19.
TRATNIK Jan
TBV
00:55:00
20.
CORT NIELSEN Magnus
EFN
00:57:00
4
Erretiratzeak
17.
KEISSE Iljo
DQT
DNS
27.
VAN EMDEN Jos
TJV
DNS
35.
RICHEZE Maximiliano Ariel
UAD
DNS
84.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
AST
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika