Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
2007
(PT)
France / 10 Ekaina - 17 Ekaina
Edition: 59 (1140.7 Km)
Winner:
MOREAU Christophe
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christophe Moreau
FRA
Alexandre Vinokourov
KAZ
Rémy Di Gregorio
FRA
Tweets by @dauphine
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Nyons
-
Digne-les-Bains
15 Ekaina
/ 195.00 kilometer / Hasiera: 11:20
Etapa irabazlea
:
04:39:28
COLOM MAS Antonio
(41.865 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
21:00:16
KASHECHKIN Andrey
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COLOM MAS Antonio
AST
04:39:28
2.
VINOKOUROV Alexandre
AST
00:00:00
3.
DUQUE Leonardo
COF
00:00:15
4.
MUGERLI Matej
LIQ
00:00:15
5.
CLEMENT Stef
BTL
00:00:15
6.
VAN HECKE Preben
PRL
00:00:18
7.
CHARTEAU Anthony
C.A
00:00:18
8.
MARTINEZ DE ESTEBAN Egoi
DSC
00:00:18
9.
HAUSSLER Heinrich
GST
00:01:08
10.
GILBERT Philippe
FDJ
00:01:08
11.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
00:01:08
12.
GARCIA ACOSTA José Vicente
GCE
00:01:08
13.
VERBRUGGHE Rik
COF
00:01:08
14.
CAMAÑO ORTUZAR Iker
SDV
00:01:08
15.
CASAR Sandy
FDJ
00:03:22
16.
SCOGNAMIGLIO Carlo
MRM
00:03:22
17.
SEELDRAEYERS Kevin
QSI
00:03:22
18.
EDALEINE Christophe
C.A
00:03:25
19.
ARRIETA LUJAMBIO José Luis
A2R
00:03:27
20.
DA DALTO Mauro
LIQ
00:03:27
8
Erretiratzeak
26.
STAMSNIJDER Tom
GST
DNF
36.
GESINK Robert
RAB
DNS
41.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
GCE
DNF (ziek, sick)
44.
PEREZ SANCHEZ Francisco
GCE
DNF (ziek, sick)
52.
BELOHVOSCIKS Raivis
SDV
DNS
102.
JULICH Bobby
CSC
DNF
118.
ROY Jérémy
FDJ
DNF
121.
KNAVEN Servais
TMO
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika