Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Nokere-Koerse
2007
(1.1)
Belgium / 21 Martxoa
Edition: 62 (197.0 Km)
Winner:
VAN BON Leon
2006
2008
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Leon Van Bon
NED
Tweets by @nokerekoerse
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1961
1960
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MERLIER Tim
2021
ROBEET Ludovic
2019
BOL Cees
2018
JAKOBSEN Fabio
2017
BOUHANNI Nacer
2016
DUPONT Timothy
2015
BOECKMANS Kris
2014
DEHAES Kenny
2012
CHICCHI Francesco
2011
STEEGMANS Gert
-
21 Martxoa
/ 197.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
VAN BON Leon
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN BON Leon
RAB
00:00:00
2.
VIERHOUTEN Aart
SKS
00:00:18
3.
STEURS Geert
PRL
00:00:35
4.
VAN AVERMAET Greg
PRL
00:00:37
5.
EICHLER Markus
UNI
00:00:37
6.
OMLOOP Geert
JAR
00:00:37
7.
SCHUBERT Konstantin
TRS
00:00:37
8.
VANLANDSCHOOT James
LAN
00:00:37
9.
CURVERS Roy
PCH
00:00:37
10.
TJALLINGII Maarten
SKS
00:00:55
11.
WEISSINGER René
VBG
00:01:31
12.
CLARKE Hilton
NIC
00:01:41
13.
LJUNGBLAD Jonas
UNI
00:01:57
14.
GAJEK Artur
WIE
00:03:16
15.
COENEN Johan
JAC
00:03:16
16.
CRETSKENS Wilfried
QSI
00:03:16
17.
TIMMER Albert
00:03:16
18.
STEELS Tom
00:03:16
19.
PRONK Matthé
UNI
00:03:16
20.
ERLER Tobias
3CG
00:03:16
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika