Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Guatemala
2006
(2.2)
Guatemala / 20 Urria - 1 Azaroa
Edition: 47 (1921.0 Km)
Winner:
ROJAS VILLEGAS Juan Carlos
2004
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Juan Carlos Rojas Villegas
CRC
Salas Atehortua Jairo
COL
Hernan Dario Munoz
COL
Tweets by @fgciclismoguate
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
VASQUEZ VASQUEZ Juan Mardoqueo
2019
RODAS OCHOA Manuel
2018
AJPACAJA TAX Alfredo Esteban
2017
RODAS OCHOA Manuel Oseas
2016
VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel
2015
VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel
2014
CANO ARDILA Alex Norberto
2013
SANCHEZ GUARIN Oscar Eduardo
2012
RINCON DIAZ Ramiro
2010
BAEZ ALVAREZ Giovanni
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 11 >
Huehuetenango
-
4 Caminos Solola (El Tablon)
30 Urria
/ 139.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:55:38
RODAS OCHOA Manuel
(35.650 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
43:26:09
ROJAS VILLEGAS Juan Carlos
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RODAS OCHOA Manuel
03:55:38
2.
CHOCH Reginaldo
00:01:40
3.
LOPEZ FONSECA Yennier
00:01:40
4.
MARTINEZ REGALADO Yasmani
00:01:40
5.
RODRIGUEZ Enrique
00:01:41
6.
GUAMUCHT Andres
00:01:41
7.
GALLEGOS Jorge
00:03:43
8.
MARROQUIN Luis
00:03:46
9.
MARTIN Lazaro
00:03:57
10.
ALVARADO Juan Federico
00:03:58
11.
DE LEON Hector Emilio
00:04:01
12.
GUAMA DE LA CRUZ Byron
00:04:01
13.
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
00:04:01
14.
MARENTES TORRES Wilson Alexander
00:04:01
15.
ROJAS VILLEGAS Juan Carlos
00:04:01
16.
MUNOZ Hernan Dario
00:04:01
17.
GRANJEL Raul
00:04:01
18.
MORALES Jhony
00:04:01
19.
SOLIS ROJAS Juan Alberto
00:04:01
20.
CONTRERAS Mario
00:04:01
1
Erretiratzeak
0.
ALONSO Luis
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika