Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida
2008
(2.1)
Spain / 4 Martxoa - 8 Martxoa
Edition: 28 (655.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Koldo Fernandez De Larrea
EUS
Julian Sanchez Pimienta
ESP
Tweets by @VueltaRM
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Alhama de Murcia
-
Aledo
7 Martxoa
/ 23.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:33:32
VALVERDE BELMONTE Alejandro
(41.330 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
13:23:11
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
GCE
00:33:32
2.
GARZELLI Stefano
ASA
00:00:02
3.
CONTADOR VELASCO Alberto
AST
00:00:06
4.
SAMOILAU Branislau
ASA
00:00:07
5.
CUESTA LOPEZ DE CASTRO Iñigo
CSC
00:00:09
6.
PETROV Evgeni
TCS
00:00:17
7.
SASTRE CANDIL Carlos
CSC
00:00:23
8.
RUJANO GUILLEN José
GCE
00:00:27
9.
MENCHOV Denis
RAB
00:00:43
10.
DEKKER Thomas
RAB
00:00:47
11.
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
EUS
00:00:48
12.
COLOM MAS Antonio
AST
00:00:51
13.
KARPETS Vladimir
GCE
00:00:57
14.
TERUEL ROVIRA Eloy
GNM
00:01:00
15.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
GCE
00:01:08
16.
PAULINHO Sergio Miguel Moreira
AST
00:01:09
17.
SANCHEZ PIMIENTA Julian
GNM
00:01:17
18.
NAVARRO GARCIA Daniel
AST
00:01:18
19.
KIRYIENKA Vasil
TCS
00:01:19
20.
NOZAL VEGA Isidro
LSE
00:01:22
1
Erretiratzeak
46.
GENTILI Massimiliano
ASA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika